Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valamilyen első csókos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valamilyen első csókos ciki élménytek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy életek első csókjánál illetve az aktuális párral való első csóknál...
2010. jún. 11. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Egy buliban egy nagyon szerencsétlen fiú osztálytársam smárolt le. Nekem ez volt az első. Persze amint feleszméltem otthagytam de még mindig ég a pofámról a bőr:S
2010. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Akkori barátom beszélt nekem a csókolózásról, aztán egy későbbi alkalommal utalt rá,hogy akkor Ő most érzi úgy...stb...én meg csak hebegtem-habogtam,h "Most...most...most????" és közben lesmárolt, amikor meg már be akarta fejezni,akkor nekem nem tűnt fel és még tovább csókoltam.

Ekkor 11 éves voltam, azóta már nem vagyok ilyen szerencsétlen..:D

18/L

2010. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az első csókomról nagyon csúnya emlékem van. nem is párom volt az illető... 9 éves voltam, ő 18 és csak úgy elkapott... hát nem volt egy élmény

L/26

2010. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
3. Pedofília?
2010. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor sugárban belehánytak a számba.

Hát higgyétek el, elég ciki volt... ;)

2010. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ám cikiség! :D

A csaj nyomult rám egész este, ami nem is zavart volna ha én a társaságból nem 1 másik bnője miatt mászkáltam volna velük. De ez a csaj rám mászott, így a másik csajhoz esélyem sem volt közelebb kerülni. De aztán gondoltam, ez legalább biztosabb helyzet mint a másik lenne, így hagytam is a csajt h tegyen amit csak akar. Ölelgetett, puszilgatott, és fel sem merült bennem h 1xcsak le fog kapni. De megtette. Én meg addig nem is smároltam senkivel és nem is számítottam rá, így vmi egészen félresikerült dolog lett az egészből, ami után rendesen égett előtte a fejem. XD Próbáltam még kimagyarázni a helyzetet, h csak nem számítottam rá azért nem viszonoztam, meg ilyesmik, de asszem akkor már mind1 volt. :D

2010. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze... Én 16 voltam, az illető 24. Kicsit ügyetlen voltam, de mindketten élveztük.
2010. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az volt a legkellemetlenebb amikor a csók után mondtam a lánynak:

Bocsi lenyeltem a rágódat.

Mire ő:

Áá az nem rágó volt, csak egy kicsit náthás vagyok.

2010. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem az első csók 16 évesen volt egy koncerten, kicsit sokat ittam, egy sráccal nagyon elvoltam. koncert előtt táncoltunk,és csak annyira emlékszem,hogy beszélgetünk,a következő pillanatban meg smárolunk. de a folyamat maga kiesett :D jó volt, semmi ciki nem volt, egyből tudtam a dolgom, és a srác is mondta,hogy jól smárolok :D
2010. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első csókom 15 évesen volt, a srác 17. Mindkettőnknek ez volt az első csókunk, ezért nem tudtuk mennyi ideig kéne mégis csinálni. 40perc után hullafáradtan mindketten abbahagytuk, majd jót nevettünk:) a következő barátommal pedig egyszerűen nem működött:( nagyon önbizalomhiányos fiú, ezért megpuszilta a számat majd remegve elvörösödött. de aztán feloldódott és nem volt semmi gond, azóta is együtt vagyunk:)
2010. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!