Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam tul rajta igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam tul rajta igy?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon nagy szerelem, nagyon-nagyon nagy kemiaval. Sajnos elkovettem azt a hibat, hogy belementem barati tatsasagon belul. Aztan vegul is nem voltam neki eleg jo. Faj, nagyon. Azota persze nem talalkozunk olyan sokszor, de 2-3 havonta, mire pont kezdenek felallni ebbol es jol erezni magam, ohatatlanul osszefutunk a tarsasagban teljesen varatlanul es ugy, hogy nem is tudjuk elore,, es egy masodperc kezdodik minden elolrol mar csak annyitol is, hogy ram nez. Foleg, hogy o egyaltalan mem ugy kezeli ezt, mint en (legszivesebben ra sem neznek es nem beszelgetnek vele a koszonesen kivul), hanem poenkodik velem, ilyesmik. Egy eve nem tudom igy tultenni magam rajta, nyitni mas ferfiak fele plane nem. Mit tegyek? Nagyon ossze vagyok mar torve. Koszonom!

23L


2018. ápr. 7. 03:35
 1/3 A kérdező kommentje:
A multheten pl 5 honap utan talalkoztunk. Az utobbi 2 honapban ereztem azt, hogy nagyjabol jol vagyok, es talan leszek meg szerelmes. El is kezdtem erdeklodni egy masik fiu irant, tenyleg azt hittem, hogy tetszik, vartam, hogy osszefussunk. Aztan talalkoztam vele. A sors fintora, hogy ez a masik srac is jelen volt, es ahogy meglattam Ot, egy masodperc alatt visszajott minden, es el is felejtettem kb, hogy a masik srac is ott van. Ra kellett jonnom, hogy nekem meg mindig csak o letezik, hiaba is akarom bebeszelni, hogy nem, jo lesz mas is. Azota megint csak ra gondolok es ujra sokat sirok.
2018. ápr. 7. 03:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Ket lehetoseg.

Megd***d a pasit es kiabrandulsz belole.

Vagy a teljes hermetikus elszeparacio.

Ennyi, nincs harmadik.

2018. ápr. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hiaba fekudnenk le, attol csak rosszabb lesz. A teljes szeparacio... az a baj, hogy soha nem lehet tudni, mikor talalkozunk. Most is csak egy bevasarlokozpontba mentunk keso este az egyik fiuval a tarsasagbol, es o is oda jott epp 2-3 masik fiuval szinten ebbol a tarsasagbol, nyilvan eldumalgattunk veluk a parkoloban egy fel-haromnegyed orat.
2018. ápr. 7. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!