Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Párok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Párok! Ti hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben érdeklődtem, ott naptáras-számolós módszert alkalmazzák, illetve a tablettát.

Tablettával az a problémám, hogy plusz hormon a szervezetnek, meg nagyon beleavatkozik a menstruációs ciklusba, és félek, hogy amikor majd gyereket szeretnék, akkor bajos lesz a szervezetem "visszaállítása". Az óvszer meg ugye a kedves páromnak nem feltétlen kellemes, meg ott a veszély, hogy kilyukadhat.


Mennyire jogosak ezek a félelmek, illetve ti mely védekezési módszerre esküsztök?



2018. ápr. 7. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

nekem a barátnőm tablettát szedett. Semmi baja nem volt tőle, gyönyörű formás, nőies idomokkal rendelkezett. Aztán visszament az exéhez, aki szép lassan kidobta, és a lány befejezte a tabletta szedését, mire pattanásosabb lett.


Nem emberektől kell megkérdezni mire esküsznek, hanem olvasni a teszteket. A tabletta a legbiztosabb módszer ~98% fölötti védelmet nyújt, és gumi nélkül sokkal kellemesebb is a szex. A gumi sem véd ennyire, mert van amikor lecsúszik, szakad, stb.

Nem bajos a visszaállás... éppen hogy teherbe is esett a barátnőm, mindössze 2 napnyi antibiotikum szedés miatt, mert az antibiotikum kiüti a tabletta hatását...


Gumi akkor kell, ha nem 1 vs 1 a szex, és a betegségek ellen is kell védekezni, vagy allergia.


A naptár is használható, de rizikósabb, mert a sperma napokig is elél még a helyén, szóval a korábbi szextől is teherbe eshet később.

2018. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Spiral.

Kenyelmes nyugis

2018. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Pharmatex termékekkel és megszakítással.

Bár sokan rizikósnak tartják ezeket, nekünk működik.

2018. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Yasminelle gyógyszert szedek, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

A gyógyszerben jobban bízom, mint az óvszerben.

2018. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Gyógyszert is szedtem, többfélét, de abbahagytam, mert nagon durván lecsökkent miatta a libidóm. Megszakítással, naptár módszerrel védekezünk. (Tudom, sokak szerint ez nem az, de nekünk jó így.)
2018. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

3 fajta tablettát szedtem... Az első után olyan vérképet produkáltam, hogy az orvos közölte, hogy AZONNAL hagyjam abba, nem kell megvárni a hónap végét és hetente addig fogok vérvételre járni, amíg nem lesznek megint jók az értékek.

A másodiknál híztam +20 kilót, holott ugyanúgy heti 4x jártam edzeni és az étkezési szokásaim se változtak.

A harmadik meg a vérnyomásomat vágta fel eszméletlenül (állandó migrén, hányinger, fáradtság), több gyógyszert nekem nem hajlandóak felírni.

Most Nuvaring gyűrű van fent... a libidómat kinyírta, de más mellékhatása nincs.

2018. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
19%

Oroszrulett-módszerrel.


1,5 év alatt bejött.

2018. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Roxanelle tablettát szedek. Már lassan 2 éve. Az alakom ugyanolyan,nincsenek mellékhatásai semmimre. Elötte óvszerrel védekeztünk,de az nekem nagyon nem volt jó... Való igaz,nem mindenkinek használ a gyógyszer! De akinek működik,azoknak nagyon beválik. Én nagyon élvezem így az aktust. A menstruációm kiszámítható valamint már nincsenek pokoli görcseim amikkel régen kórházban voltam. Úgyhogy le fognak pontozni,de minden fogamzásgátló származik az ördögtől...
2018. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a tabletta nem vált be, a gumi meg volt, hogy kiszakadt. Mi megszakításos módszerrel védekezünk, de tizenéve együtt vagyunk, szóval nálunk nem baj ha becsúszik egy baba. Mondjuk 10 éve kiválóan működik nálunk ez a módszer, de van akiknél nem vált be, szóval ezzel óvatosan!
2018. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Komolyan emberek, annyira szánalmasak vagytok. Semmit nagy dolgot nem írtam, leírtam a SAJÁT tapasztalatomat, ami pozitív volt számomra. Erre leszavaztatok.

5 éve szedek gyógyszert, közben tartottam két nagyobb szünetet, több hónaposat, az elsőnél pár hónapot kellett várnom, hogy megjöjjön, a 2. nagyobb szünetnél már az első hónap után rendszeresen megjött.

Női szaklapban is írták, hogy akár fél év is eltelhet, míg gyógyszer abbahagyás után újra megjön, szóval nem pánikoltam.


De azért, mert másnak rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban még nem kéne a saját frusztrációját levezetni a másikon, akinek meg jó tapasztalata van.


Ez most olyan, hogy van egy nő, aki pár pasiban csalódik. Erre meg elkönyveli az összes pasit sz..r alaknak, hogy csak a szexre kell nekik.


Erről ennyit.


4-es válaszoló voltam

2018. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!