Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen kapcsolatnak mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen kapcsolatnak mondható? Lesz ebből komolyabb?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt. Mivel neki sincs kivel, nekem sincs kivel, ezért közösen járunk kirándulni ide-oda. Ezenkívül elmegyünk néha együtt az edzőtetembe, illetve a közeli pub-ba együtt megyünk. Sokszor jön hozzám, olyankor persze szex is van, a szüleimet ismeri, de én nem sokszor voltam eddig nála. Egyrészt a mi házunk szebb, másrészt valamiért nincsenek oda értem a szülei, hiába próbálják az ellenkezőjét mutatni.
2018. ápr. 14. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Szabadidős tevékenység minden kötöttségtől mentes.


Ha akarsz komolyabbat, akkor beszélj vele erről! Ilyen egyszerű.

2018. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagy nőcsábász hírében állt, mielőtt összejöttünk. Megváltozhatott volna?
2018. ápr. 14. 10:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen szabadidos uritoprogram extrakkal. Aki komolyabbat akar veled, az jelzi.
2018. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Kajak, 3 év után ezt itt kérdezeded...omg :D

Amúgy, hogy milyen kapcsolatnak mondható? 18 évesek közötti komoly kapcsolat, ahogy elnézem az írásodat...

2018. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan barátság extrákkal. Komolyabb nem lesz ebből.
2018. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
#3assal teljes mèrtèkben egyetèrtek.
2018. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Lesz ebből komolyabb?" Milyenebb???? Gyakrabban dug meg? Elvesz-e feleségül? Gyereket akar-e töled? Mi neked a komolyabb?
2018. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Szeret az ágyadban henteregni,meg veled lógni,mert nincs jobb.Aztán egyszer jön valaki,akibe beleszeret,és ráébredsz,hogy x évig csak kúrópajti voltál neki...
2018. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát elmondtak előttem mindent, még 3 hónap után is azt mondanám, hogy ebből nem lesz már komolyabb, nemhogy 3 év. Amúgy nem vagytok együtt csak kellemesen elütitek az időt és ennyi. Amint jönne egy lány aki igazán megfogja, azonnal el lennél felejtve.
2018. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szabadidős lyuk vagy az igaziig. Soha a büdös életben nem lesz ennél több.
2018. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!