Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki lenne olyan kedves ès...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lenne olyan kedves ès összefoglalnà, mit vàrtok el egy nőtől a pàrkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ìgy talàn megèrtenèm, hogy mièrt nincs senkim. Köszi:)
2018. ápr. 14. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ideális esetet írjak, akivel komoly kapcsolatot akarok? :D
2018. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehesen vele töfi-töfizni, főzzön, es hűtse be a sörömet....
2018. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Igen
2018. ápr. 14. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi nem várok el. A kisugárzása megfog, a személyisége megragad, s jó vele lenni.
2018. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyen magabiztos. Ne hatraljon ki a kapcsolat felvetesebol. Mert eddig csak ilyenek jottek nekem.
2018. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne akarja, hogy körülötte forogjon csak a világ.
2018. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-szűz

-van az életében tíz fontosabb dolog a szexnél

-akar gyereket és házasságban

-szeret engem (ezért a hibáimat is elmondja)


de ez csak 1 a 100000 hez vélemény így ebből nem tudsz átlagot csinálni

2018. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább fele addig jusson el az életbe, mint nekem sikerült. Műveltség, iq, eq. Legyen sajátos humora, egyénisége, és hobbija. Minimális nőiességre is képes legyen kívül-belül. Azt hiszem ez nem nagy elvárás.
2018. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- Vállalja a felelősséget a tetteiért. Ha valami butaságot csinál, semmi baj, senki sem tévedhetetlen. Csak ne azzal akarja megoldani a dolgot, hogy kiprésel néhány könnycseppet, hogy "jaj, most miért bántasz?" (érzelmi zsarolás), hanem lehessen vele értelmesen megbeszélni a dolgokat.

- Egyébként is lehessen vele őszintén kommunikálni. Ha én csinálnék valamit, ami neki nem tetszik, akkor ne a klasszikus "- Mi a baj? - Semmi." párbeszéd játszódjék már le köztünk.

- Legyen humorérzéke, öniróniája (nekem is van). Ne akarjon a kardjába dőlni minden apró kellemetlenség miatt. Néha jobb nevetni azon pl. hogy lekávéztam a kedvenc ingemet/blúzomat, mint fogcsikorgatva depizni, hogy "áááárgh, csak nekem lehet ilyen pocsék napom, minden összeesküdött ellenem" stb.

- Kicsit az előzőek összegezése: legyen intelligens és legyen empatikus, olyan, aki képes beleképzelni magát más helyzetébe. Ez szerintem nagyon fontos egy párkapcsolatnál, mindkét fél részéről.

2018. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak szexet. Másra nincs szükségem.
2018. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!