Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tekinthető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tekinthető az a nő gyereknek, aki a párja nélkül nem tudna boldogulni?

Figyelt kérdés

Tehát bármilyen segítségre is szorul a pasi által, leginkább ugye anyagilag.


Szerintem az ilyen nők nem felnőttek, a gyerekek ilyenek, azokat kell támogatni.


Az ilyen nőket egyszerűen nem nőttek még fel.


F/27


2018. ápr. 16. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ezt a kérdést olyantól olvasni, akit az anyja tart el, és teljes mértékben egy nőtől függ, mert a háztartást se tudja ellátni egyedül.
2018. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gyereknek neveznem, inkabb benanak es felelotlennek.
2018. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tart el az anyám első. Inkább a kérdésre válaszolj.
2018. ápr. 16. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez a körülményektől függ.Kerülhet valaki rossz anyagi helyzetbe úgy is, hogy előtte maradéktalanul tudott felelősséget vállalni magáért.Például mielőtt apám meghalt anyámmal egy közös projektbe helyezték a pénzüket(mindketten rendelkeztek egy bizonyos összeggel, dolgozó emberek voltak), aztán jött a betegség, apám borult, pénz az egészségügyi próbálkozásokba ment, hogy megmentsék az életét.Anyám nagyon szerette apámat, ezért teljes odaadással próbált segíteni neki, nem sikerült.Közös projekt bukott természetesen, egyedül maradt kettő fiatalkorú gyermekkel, lelkileg megtörve.Kevés pénz maradt.Ha akkor nem kap segítséget(bár a kérdésre közvetlenül nem válasz, mert nem egy új párkapcsolatból) akkor valószínűleg utcára kerülünk.Később kemény és kitartó munkával vissza tudta fizetni egyedül a kapott kölcsönöket, talpra állt, eljutott egy olyan anyagi helyzetbe ahol nem függ senkitől és a méltóságát meg tudta tartani.
2018. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem feltétlen, mert kerülhet olyan helyzetbe hogy anyagilag nem tudna boldogulni például kevesebbet keres, meg hirtelen sok kiadása lett és emiatt nem tud boldogulni.

Én ismerek olyan 24 éves nőt aki már 2 éve él egyedül, jól keres, viszont sokszor kerül abba a helyzetbe hogy egy hónapba sokat kell költenie, hiába tesz félre, meg tudja jól beosztani a pénzét, sajnos a mai világban, ilyen alacsony bérek mellett nem lehet. Úgy ahogy férfiak is kerülhetnek ugyan ebbe a helyzetbe. Én is kerültem már abba amikor egyedül éltem hogy hiába figyeltem oda, hirtelen költeni kellett mert gond volt a fűtéssel 25 ezer forint volt a szerelő díja és még olcsón megúsztam és igen csak láttam következő fizetés előtti napokban hogy 1000 Ft-om maradt 4 napra és csak egy napra való kaja volt itthon. Persze megoldottam nagy nehezen, de igen csak sokat kellett görcsöljek hogy oldjam meg. Hiába kerestem már akkor is viszonylag jól, sajnos egy váratlan kiadás ezzel jár.

2018. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!