Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első vagy a második csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első vagy a második csajt választanád?

Figyelt kérdés

Az első igazából jobban tetszik külsőre, tényleg tip-top a csajszi nagyon bejön...valahogy egyébként úgy is alakulnak a dolgok mintha valami akarna lenni kettőnk között, még a véletetlenek is úgy hozzák.


-komoly határozott

-brutál szexi, csipkelődős

-okos, rafinált is (de valahogy nálam jobban nem :D)

-Tapasztalt

-kissé rideg, nehezzen megközelithető úgy tesz mintha nem akarna semmit de nem tudom látok benne valami különlegeset amúgy 22 éves.


A második


-Cuki, aranyos

-Kislányos, ő is nagyon szép, ragaszkodó

-Beszédes viszont nem sok értelme van a beszélgetéseknek :D inkább szimplán vicces, de nem tudom milyen lenne kapcsolatban igazából ő is bejön.



A probléma az, hogy barátnők, és versengenek egymással, őszintén soha nem voltam ilyen helyzetben még, de most valahogy igy hozta a sors.


Melyiket választanád? 24f



2018. ápr. 19. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. szimpatikusabb. De amúgy az alapján, ahogy az elsőről áradozol, a 2. lányról meg ezzel szemben írsz kb 3 szót, szerintem az elsőt válaszd, ne rabold az aranyos lány idejét.
2018. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az elsőt biztos nem.
2018. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is itt vagyok meglőve, hogy az első jobban bejön viszont nem tudom eldönteni melyik a normálisabb...a második sincs kilőve az egyenletből egyáltalán.
2018. ápr. 19. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az okosabbat választanám. Jobban szórakoztat egy intellektus, mint a kislányos cukiság.
2018. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 unclimbedtree válasza:
A másodikat válaszd. Ha igazán tetszene az első, akkor nem jönne be a második csaj is. Bár, ez a te döntésed.
2018. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második.
2018. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Ha annyira nem tetszik egyik sem, hogy kapásból tudj dönteni, akkor egyik sem tetszik eléggé. Szórakozni mások életével meg nem túl gerinces dolog. Minősíteni 5 szóban pedig végképp nem az.
2018. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őket barátnőknek egymással :)


az a ferr..

2018. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Egyszerre két nőt is pakolhatnál, s közben itt szerencsétlenkedsz. Húzd mindkettőt.
2018. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!