Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki rátok ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki rátok ír társkeresőn mi okból nem válaszoltok neki?

Figyelt kérdés

Ami igazán abszurd amikor tinderen egy likeot dob nekem és ez állítólag azt jelentené, hogy képeken, leírásom alapján szimpi vagyok neki és nem válaszol. Most akkor félre húzott vagy mi? :D

Amúgy én akkor is szoktam válaszolni, ha rámír valaki, de nem szimpatikus, olyan leírom neki, hogy bocsi de nem egymást keressük. Némelyikőtökben miért nincs meg ez az egyenesség?


2018. ápr. 20. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fent Tinderen, szóval arról nem tudok nyilatkozni. Van egy másik, ahova nemrégiben regisztráltam, az első 48 órában csak a VIP+ előfizetéssel rendelkező tagoknak tudtam írni, aki nem ezzel az előfizetéssel van fent, hiába írt nekem, 48 óra után meg úgy voltam vele, hogy már mindegy, úgyis elkönyveltek bunkónak...

De olyan is volt, aki egy borzasztó előnytelen képpel próbálkozott be, nem akartam bunkó lenni azzal, hogy kioktatom, hogy ezt inkább nem kéne. Meg úgy mellé semmi értelmeset nem is tudott írni.

2018. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

A leírásod el sem olvassa, a profilképedre vet max két másodpercnyi pillantást, és ha elfogadhatónak találja, jobbra húz, majd a match esetén büszke magára, hogy eggyel nagyobb szám van a következő oldalon. Ennyi. Nem gondolkodnak, nem mérlegelnek, nem gondolnak bele a jövőbe, csak gyűjtik a számokat. Ne várj tőlük következetességet vagy logikát, mert az nincs nekik.


Nekem nemrég olyan volt, hogy a csaj rámír, majd a válaszomra nem reagál... pedig semmi rosszat nem írtam. És az még csak nem is a tinder volt, hanem egy fokkal komolyabb.

2018. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ébredj fel..
2018. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!