Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyiket választanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyiket választanátok, az özvegy nőt vagy az elvált nőt?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy özvegytől tartózkodni kell, de hogy miért, azt nem tudom. Szerintetek?

2018. ápr. 21. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Függetlent. :) Van belőlük is bőven a Földön, minek vegyem fel más elhasznált rongyát?!
2018. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
ha csak a két opció akkor özvegy..
2018. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként inkább az elváltakat választanám. Mert ott tudatos döntés következménye volt, hogy megszakadt kettejük kapcsolata, sokkal inkább biztos lehetek benne, hogy érzelmileg elhatárolódott tőle, mint egy özvegy esetében. Elképzelem magamat özvegyként... Hát nem tudom, nem irigyelném azt a férfit, aki a férjem helyére próbálna lépni. Plusz a bűntudat, meg a hasonló érzések. Ha elvált az ember, az sokkal tisztább érzelmileg és könnyebb a helyzettel mit kezdeni. Szerintem ezért mondják.
2018. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha az özvegy társa pl.: furcsa körülmények közt halt meg, akkor könnyen lehet, hogy pereskedés, bírósági ügy, stb. fog még jópár ideig menni.

Én inkább így is az özvegyet választanám.

2018. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez mindig az adott embertől függ. Ismerek olyan nőt, aki több mint 10 éve vélt el és meg mindig magába van fordulva. Nem tudott túl lépni, hogy őt évekig csalták. A férjének volt egy élettársa másik országban.

Özvegy? A lányom párja, hirtelen elhunyt 1 nap alatt. Meggyászolta és mára megint egy nagyon jó, építő kapcsolatban van. Ő, túl tudott lépni rajta.

2018. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha normális emberről van szó, tök mindegy, hogy özvegy, elvált vagy még egyedülálló. De ha félsz a kapcsolatoktól, akkor bármelyik lehet jó kifogás.
2018. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem emberekbe szeretünk bele, nem státuszokba.
2018. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

1es...neked semmilyen nem való...


Az ember a fontos...a személyisége.

Mindegy, hogy egyedülálló elvált vagy özvegy.A lényeg, hogy hogyn tudja elfogadni önmahát, a helyzetét és másokat.

2018. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

"minek vegyem fel más elhasznált rongyát?!"


Ilyen erővel az is elhasznált rongynak minősül, akinek előtted már volt 1-20 kapcsolata, de egyikkel sem házasodott össze.

2018. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9es megelőztél ezt akartam mondani.

Kérdező: özvegy elváltnál ott a volt férj aki akarhat békűlni....

2018. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!