Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több korombeli lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több korombeli lesz terhes, költözik össze, jegyeznek el, megy férjhez, stb. ez engem frusztrál, miért?

Figyelt kérdés
pedig én még tanulok.. és 2O évesen eszem ágában sincs még ilyeneken gondolkodni.. :S
2010. jún. 13. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert mások a céljaid. Van aki már 20 évesen dolgozik, pénzt keres számára a családalapítás kézenfekvő dolog.... pláne ha a pasi el is tudja tartani. Te mivel tanulsz feláldozol pár évet az egzisztencia oltárán a családos életből. Ami megjegyzem nem baj, mert már érett tapasztalt nőként leszel anya.
2010. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Összeköltözéssel szerintem nincs baj. Gyerek és eljegyzés nem kellene 20 év körül...
2010. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
énnem birom tovább.. sokkal hülyébb csajok kifogják a rendes pasikat, nekunk meg mi marad.. :S
2010. jún. 13. 01:52
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, nem kellene, hogy frusztráljon! 20 évesen még nem csoda, ha nem ilyeneken jár az eszed :) az meg aztán végképp lutri, hogy a pasi normális e vagy sem, van olyan is aki 10 év házasság után bolondul meg, szóval ne hidd, hogy olyan rossz helyzetben vagy!
2010. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Mintha magamat olvasnám, csak én 21 vagyok :D


Engem is nagyon idegesít, és bár hiába mondják hogy nem ez mostanában a jellemző, nagyon sok 20 év körüli lesz terhes, házasodik meg. Jó, tény hogy benne van a pakliban, hogy 10 év múlva már elváltak lesznek, de nem feltétlenül. És én meg nagyon úgy érzem, hogy le vagyok maradva. Igaz, hogy még tanulok, addig nem is lenne érdemes semmi komolyat lépni, de azért már egy pasi legalább jó lenne....És tényleg, a buta, "IQ nuku-kat" meg eljegyzik és várják a babájukat...

"Kicsit" féltékeny vagyok.

2010. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem a családalapítással meg eljegyzéssel van bajom. Ezek őszintén szólva még egyáltalán nem hiányoznak 20 évesen. Az viszont nagyon bánt, hogy mások ennyi idősen már évek óta boldog párkapcsolatban élnek, tervezgetik, hogy diploma után házasodnak stb. nekem meg egyetlen egy normális kapcsolatom volt idáig, az se tartott még fél évig se. Pedig nem hiszem, hogy olyan borzasztó ember lennék, hogy nem kellek senkinek.
2010. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a tanulás kizárná, hogy legyen valakid. Ez hülyeség...
2010. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagy mértékben kizárja, kedves utolsó.. mert ha a sulira koncentralsz, akkor nincs időd vki másnál lógni.. vagy ha mégis, pl. vizsgaidőszakban megsértődhet az illető. na, mind1, nem kizárható, de akkor is..


előző válaszolók, majd találtok ti is vkit.. ha ez a sok IQ - nuku le nem nyulja az értelmiségi pasikat.. mert én sajnos, ezt veszem észre. :((

2010. jún. 13. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok körülöttem mindenki házasodik vagy szül. Hát, én nem irigylem őket!

Csak csodálkozok, hogy nincs jobb dolgok?

Pedig én már 26 vagyok:)

2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a kérdést és sok választ. Szerintem érdemes lesz. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


De azért nem kellene ilyen előítéletesnek lenned. Ismerek 1-2 szakmunkást aki értelmesebb, jobb érzésűbb, mint bármelyik egyetemista. Tehát nem csak "értelmiségi" pasikkal érdemes kezdeni.

19/l

2010. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!