Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen együtt lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen együtt lenni egy rendőrrel?

Figyelt kérdés

Úgy értem párkapcsolatban lenni vele.

Sokat dolgozik? Van ideje barátnőzni?



2018. ápr. 24. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Az exem utánam egy rendőrrel jött össze...bár ne tette volna. Nem szabad általánosítani, de azért az a szakma " megkövetel" egy bizonyos személyiséget, no meg időbeosztást, stb. De én ismerek nagyon normális rendőrt is, csak keveset.
2018. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem fogok hazudni, meg szépíteni. Nem egyszerű egy párkapcsolat egy rendőrrel. Náluk nem hétfőtől péntekig tart a hét és a hétvége szabad, hanem ahogy épp esik a szolgálat. Sok ünnepnap dolgoznak. Éjszaka, nappal, délután stb. felváltva. És akkor a határra való átrendelésről ne is beszéljünk.

De mindent meg lehet oldani, ha szeretné veled tartani a kapcsolatot akkor meg tudjátok oldani hogy mikor találkozzatok.

10 éve vagyok rendőr feleség. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

2018. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mennyire stresszes az élete? Sokszor nyugtalan a munka miatt? Volt, hogy úgy mond veszélyben volt?

Azt is olvastam, hogy a rendőrök nem túl hűségesek. Erről tudsz nyilatkozni? Bár gondolom ez egyén függő azért.

2018. ápr. 25. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok.

Igen sokszor stresszes, ezért (is) szerelnek le sokan.

És igen volt már veszélyes helyzetben is. A férjem elég jól viseli ezeket a dolgokat.

Aggódni mindig fogsz!

Szerintem az nem szakma függő hogy valaki hűséges e.Az ember függő. Egy gyári munkás is csalhatja meg a párját, ugyanúgy mit egy irodai dolgozó stb... Engem még nem csalt meg a férjem. (persze erre most jöhet az hogy lehet hogy nem tudok róla, de azért érezi az ember ha valami nem működik a házasságában)

Nekem soha meg sem fordult ez a kérdés a fejemben hogy lesz a e ideje rám a páromnak. Szerintem adj egy esély magatoknak, aztán meglátod hogy alakul.

2018. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz helyzetben vagyok, mert igaz félek ettől a kapcsolttól, pont a leírtak miatt, de annyira kedves és pont az esetem. Azt hittem soha nem találok olyan férfit, aki az ideálom és még pluszba én is tetszem neki. :D Tudom ez kicsit gyerekes. :D
2018. ápr. 25. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok még mindig.

Ne a szakmájára koncentrálj, hanem magára az emberre. Ha így érzel, akkor egy próbát tényleg megér. Aztán elválik hogy tudod e tolerálni a túlórákat, berendeléseket stb.. és hogy ő hogyan viszonyul a párkapcsolatotokhoz.

Nekem mindig azt mondják hogy a hosszú házasság titka hogy nem vagytok állandóan együtt.... :) persze ez nehéz, de lehet hogy van benne igazság is.

2018. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, az tény, hogy nem jó, ha állandóan együtt vagyunk.

Az gáz, ha szinte még semmi nincs köztünk, csak beszélgettünk, és én ennyire oda vagyok érte? :D

2018. ápr. 25. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Lebillincselő érzés. :D
2018. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!