Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan helyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan helyeket mondani Budapesten ahol tömegével tudnék 30-40 körüli nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

szórakozóhelyek ugye kizárva, ott inkább a fiatalabbak vannak.


F/27


2018. ápr. 26. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

8 lelőtte a poénomat:).

De amúgy a reggeli metrók, villamosok, a hétvégi metrópótlók, a nap végi-, de különös módon a pénteki elővárosi vonatok alkalmasak erre.

2018. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos Lipótmező bezárt ezért neked megfelelő hely nincsen.
2018. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%

35 vagyok. Jarok boxedzesre, terepre futni,konditerembe. Szoval a napi sport megvan. Idonkent bulizni. Jarok kutyat setaltatni. Szeretek meg ruhakat megcipoket soppingolni. Jarok szupermarketbe bevasarolni, havonta piacra. Telen jarok szolariumba,nyaron napozni.


A cegem miatt jarok idonkent sokat hivatalokba.


Ritkan elmegyek billiardozni. Szoktam talalkozni 1-1 baratommal es napozunk / bulizunk/soppingolunk egyutt. Ilyenkor is szoktam ismerkedni.


Nincs gyerekem es 5 evig nem akarok.


N/35

2018. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát 40 évesen már nehezebb lesz teherbe esni és kihordani is azt a gyereket. Ha akarsz még egyáltalán, akkor vagy most vállalsz vagy inkább jobb ha már eldöntöd, hogy egyáltalán nem lesz, de 40 évesen tönkretenni magad, annak nem látom sok értelmét.
2018. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!