Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már benne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már benne olyan hosszú kapcsolatban amiben nem szerettétek a párotok? Milyen volt? A szex? Az együtt töltött idő?

Figyelt kérdés

Nemet írjatok és kort!

: - )


2018. ápr. 26. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Szeretem a feleségem, de már nincs bennem izzó szerelem iránta. Jó vele a szex, az együtt töltött idő, a közös élmények, emlékek, együtt megvívott harcok, amik összekötnek bennünket. És persze a gyerekek.


Csakhogy azt nem tudom, akkor mi a teendő, ha feltűnik valaki, aki iránt fellobban ismét az izzó szerelem, és ez az illető történetesen nem a feleségem...

2018. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #1


A szerelem idővel elmúlik ez természetes, helyett ott marad a szeretet és a tisztelet a másik iránt. Semmiképpen sem dobnám el a biztos, azért mert kalandra vágyom. Utána már az a kaland sem lesz érdekes és majd rájössz, hogy már nem maradt senkid. Örülj, hogy van egy biztos pont az életedben, aki ha nem is szerelemmel, de erős szeretettel szeret. :) Ne cserélj le egy biztos kapcsolatot, amiben már kialakítottátok a bizalmat és a szokásaitokat. Több éves feladat ez, amit mással a legelejéről kellene kezdened és nem biztos, hogy működni is fog.


N

2018. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmi prédikáció a gerincről? Szinte hiányérzetem van. :D:D:D:D


Köszi a tanácsot. Lassan húsz év házasság után nem biztos, hogy rá vagyok szorulva.

2018. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem kioktatásból mondtam, nem kell a rosszat látnod benne. Csak leírtam erről a saját véleményem. :)
2018. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Ezen nem veszünk össze.


Elméletben nekem is ugyanez a véleményem.


Csak azt nem tudom, mi történik, amikor olyat hoz az élet, ami az ember összes addig felhalmozott elméletét megkérdőjelezi.

2018. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Sajnos nem. Mindkét párkapcsolatomban megőrültem a barátnőmért, annyira szerettem, imádtam őket. Hibákkal együtt úgy ahogy voltak, elfogadtam őket. Hiba volt részemről! Soha többé olyan kapcsolat, amiben szerelmes vagyok a páromba. Racionalitás, racionalitás, racionalitás! Inkább leszek párkapcsolatban "ésszel", mint "szívvel". Eddig kétszer b#sztam rá úgy istenesen, harmadszorra nem leszek hülye.
2018. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: első vagyok. Erre még sose gondoltam. Lehet, hogy igazad van, és jobb is így, szerelem nélkül...
2018. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt...

Idegesített minden amit csinált vagy mondott.

Nem is akartam vele találkozni. Tehernek éreztem.

Szakítás előtti szex is borzalmss volt. Nem volt hozzá kedvem se.


Azóta teljesen kicseréltek. Imádom az életet. Jól döntöttem, eddig egy burokban éltem... hamarabb kellett volna meghozni a döntést.

2018. ápr. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Addig nem volt szerintem igazán baj, amíg ő is akarta. Korrektül állt hozzám, a szex is elment, elvoltunk. Nem volt szerelem, de azért tisztelet és szeretet igen.


Aztán megunta de félt szakítani. Zárkózott, kötözködő és idegesítő lett, minél jobban próbáltam segíteni, annál jobban. A kapcsolatot ott zártam le én, amikor tetőtől talpig kirittyentve mentem el otthonról, hogy találkozok a nemtom melyik ismerősökkel, hátha féltékeny lesz, és csak odamorogta, hogy jó. Ő meg eltűnt akár 2 napra, és őszintén engem se érdekelt, hol van. Ott már szex sem volt.


Ez 5 év után volt, végül mondtam, hogy hagyjuk egymást értelmetlen.

2018. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!