Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos barátnők/feleségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Kamionos barátnők/feleségek, ti hogy bírjátok a hiányt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt a párommal, ő nemzetközizik(3hét kinn 1 itthon), szerencsémre olyan csomagja van, hogy napi 4-8 órát tudunk telefonálni, de nagyon nehéz. Januártól cégen belül át akar menni belföldi fuvarra, hogy összeköltözve el tudjuk kezdeni a közös életet. Tudom tudom fura ennyi idő után ez, de amikor találsz valakit, akivel ugyanolyanok vagytok szinte mindenben, és az első randi is olyan mintha a 100. lenne, olyankor nincs kérdés, hogy együtt tovább. Én személy szerint bízom benne, anyukája is támogat, biztat minket, és hiszek ebben, hogy ez működhet. Ti hogy élitek ezt meg? Lehetséges felépíteni erre egy életet(pláne ha belföldes lesz), vagy csak légvárakat építünk? (L/28)
2018. ápr. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem bírják. Szerinted minek találták ki a vibrátort?
2018. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Kamionos feleség vagyok 8 éve. A távollétet elviselni nem egyszerű, de valamit valamiért. Fel lehet építeni erre egy életet, mert egy jól fizető, stabil állásról beszèlünk.


Akiknél nem működik, azok pont azok, akik követelőznek, meg egy hónap utàn sírnak, hogy jöjjön a párjuk haza belföldezni. Tudod te egyáltalán, mi az a belföldezés? Gyakorlatilag egy egyszerű sofőrmunka picivel többért, mint a minmálbér. És belföldezéskor sem lesz otthon a hitves délután 4-kor soha, mert addig, amíg fel nem rakják, meg le nem szedik, nem fog hazamenni. Üresjárat ugyanis soha nincs.


Ne legyen igazam, de ti a januárt nem élitek meg együtt, mert te nem egy tàmogató típusú barátnő vagy, hanem egy visszahúzó.

2018. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem várom el tőle ezt,hanem ő közölte velem, hogy ezt akarja. A kettő pedig nem ugyanaz. Nem követelek tőle semmit, szimplán hiányzik a jelenléte.
2018. ápr. 27. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

#2

Szerintem meg tök normális, ha valaki nem akarja havi 1 hétig látni a párját.

A kérdés szerintem inkább az, hogy az ilyen akkor milyen jön össze olyannal, aki nemzetközizik :D Nem hinném, hogy az elmúlt 1 hónapban kezdte :D

Én inkább ezt nem tartom normálisnak, hogy összejövök olyannal, akiben borzalmasan zavar valami, amit előre tudtam... wtf? :D


Kérdező: mire számítottál, mikor összejöttél vele?

Vagy kibírod és támogatod, vagy szakíts. Belföldezni nem éri meg.

2018. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Mi "nem hasznos" abban, amit írtam? Valaki ki is fejtené, vagy csak a dedós lepontozósdi megy?

#4

2018. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
...szóval dedós lepontozósdi. Értem, köszönöm, további jó szórakozást akkor, és gratulálok hozzá! :D
2018. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

#2-es

Undorító a stílusod, pontosan olyan vagy, mint anyósom. Ő is távkapcsolatok szentje, aki kioktat mindenkit, aki merészeli kimondani, hogy hiányzik a párja és szeretne vele lenni.


Kérdező: nálunk nem kamionozás miatt, de távkapcsolat van. Nehéz, most már két hónapja nem találkoztunk, de kibírható, ha megértőek vagytok :)

2018. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem.


Én félévig bírtam távkapcsolatban - 1000km -, de nagyon nehéz volt... egszerűen nekünk nem fért bele, hogy háromhetente látjuk egymást pár napig és utána ismét 3 hét/1 hónap szünet.

Félév után kiköltöztem hozzá, és azóta minden-minden sokkal jobb.


Kettes, a te véleményeddel sincsen baj, csak épp nehezedre esik elképzelni, hogy más majd' belehal a párja ilyen szintű hiányába, sok embernek ez nem fér bele a hosszú távú kapcsolatba.


Gyereknek meg pláne szuper, lesz egy "talán hétvégi" apja, meg egy idegbeteg, fáradt anyja, aki gyakorlatilag egyeül neveli őt.

2018. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!