Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyen életem lesz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen életem lesz ha megszökök egy önző erőszakos emberrel? 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mikor rá gondolok nem tudom eldönteni hogy szeretem e vagy utálom mert egyébként én ki nem bírom álni az olyan embereket mint ő. Nem tudok elszakadni tőle akárhányszor öszeveszünk utána úgyis egymás mellett kötünk ki. Titokban vagyok vele ezért kéne megszöknöm vele mert ha tényleg akarjuk egymást csak így lehetünk együtt.

De ez az ember egy önző erőszakos ember és ha tudná hogy csak ő van nekem nincs rajta kívűl senkim akkor biztos hogy méh durvább lenne a helyzet.

Mondjuk az hogy a szüleimmel nem tartanám a kapcs. nem lenne gond mert ha ez a fiú nem lenne később akkor is megszakítottam volna velük a kapcsol. ugyhogy ebből a szempontbol mindegy de azért félek.

Szerintetek el merjek vele szökni?


2018. ápr. 30. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Hülyeséget minek kérdezel?
2018. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Sz. .ar.
2018. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Csodalatos, boldog eleted lesz.
2018. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha hülye vagy, megérdemled.
2018. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Reméljük, majd úgy elver, hogy kamukérdéseket sem fogsz gyártani. Indulj máris, szia!
2018. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos életed lesz, unikornisok, angyalkák meg minden ilyen mesebeli lóf/\sz.
2018. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Na vajon milyen életed lesz?

Első perctől terrorban tart és örülhetsz, ha nem ver. Pedig párszor véresre fog verni, mert erőszakos.

Te meg nem tudsz sehová menni, mert semmid sincs. Az egyetlen B terved az utca. Úgyhogy a seg.gét is kinyalod, hogy ne dobjon ki.

A következő 5 évben szülsz 3 gyereket.

Aztán elnézed, ahogy őket is veri.

Kis szerencsével megjön az eszed és megszöksz velük egy anyaotthonba.

Vagy 10+ évig keresel valami barmot, akihez oda tudsz cuccolni a pereputtyal.

Nincs kizárva, hogy pár héten belül strihelsz az utcán, hogy el tudd tartani a kanodat.

Esetleg egy szép nyári este bekerülsz a hírekbe, mert elöntötte a xar az agyát, és halálra szurkál.

Vagy te szurkálod halálra, mikor rájössz, (elhiszed végre) hogy rendszeresen erőszakolja a saját gyerekeit.


Most mondd meg, de őszintén: mit csinálnak veled a szüleid, amit ő ne tudna megtenni veled? Azt hiszed, hogy vele jobb lesz?

Az egyetlen különbség, hogy őt senki és semmi nem kötelezi arra, hogy eltartson és fedelet adjon.

2018. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Persze. Nyugodtan. Szülni fogsz neki egy gyereket, akivel magatokra hagy és minden más fontosabb lesz neki. Utána hazakullogsz leszegett fejjel, mindent a segged alá tolnak majd és talán még egy szép lakást is kapsz. Remek életed lesz, de úgy fogod érezni, hogy függsz másoktól és ebben igazad is lesz. Egyetlen egy dologban tévedsz csak. Mindig van választás, az pedig a tiéd.

31/f

2018. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Az önző, erőszakos ember veled is az lesz.

Meg a születendő gyerekeiddel.


Hülye vagy, ha megszöksz vele. Kérdésedre: pokoli, elviselhetetlen életed lesz. Pontosabban, életnek sem nevezhető nyomorúságod.

2018. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok elhinni hogy nem csak egy troll vagy kérdező, de tudod mit, ha tényleg igaz, hogy ezen vacillálsz akkor keress fel egy olyan nőt, akit ver/manipulál/más módon bánt a párja, és kérd ki az ő véleményét. Ne aggódj, van belőlük elég.

Lenne egyáltalán pofád elmagyarázni, neki ezt a helyzetet?

2018. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!