Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a ruha férfi szemmel milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha férfi szemmel milyen?

Figyelt kérdés

Dögös vagy inkább ribis?

[link]


2018. ápr. 30. 14:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Hát a keresztényeknek biztos nem tetszene.
2018. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
A lány dögös, a ruha proli.
2018. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát én fel nem venném.
2018. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%
A ruha r_bancos és csak akkor vedd fel, ha van hozzá melled is. Amennyiben nincs ekkora, mint a képen látható, akkor még sz_rul is állna.
2018. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
A nő és a ruha is olcsó.
2018. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, ez a röhögni való proli kategória ruha :")))
2018. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne égesd magad ilyennel, a képen lévő modellen, megfelelő világítással, háttérrel kinéz valahogy, de ez tipikusan ilyen magukat a Playboy-villába képzelő panelszakadékoknak való ruha.
2018. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ribis. Túl sok. Szűk is, oldalt fűzős is, push up is, bőrbetétes is, nyitott is.... láttam már olyan bikinit, ami többet bízott a képzeletre.

Az se mindegy, hogy hova. Buliba még esetleg, de óvatosan táncikálj, mert kiesik a melled.

Utcára, étterembe, nívósabb szórakozóhelyekre ciki lenne ilyen nővel megjelenni.

2018. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Szerintaem meg, ha az utcán találkoznátok ezzel a nővel, ebben a göncben, a szemetek kiesne, úgy néznétek...

Én sem venném fel egyébként, mert nem vagyok ennyire csinos és túl feltűnő ez a ruha.

2018. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9, igen, ezen a nőn valóban megnézném ezt a ruhát, csak az a baj, hogy sokan elhiszik, hogy 22 ezer Ft-ért rajtuk is ugyanígy fog állni, és a végeredmény inkább nevetséges lesz, mint elegánsan szexi. Mielőtt valaki elküldene melegebb éghajlatra, az én külsőmnek is megvannak a határai, ezért nem is veszek meg nagyon sok dolgot, ami az ultrakan férfimodelleken jól mutat.
2018. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!