Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell véraláfutást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell véraláfutást hagyni a nők nyakán vagy egyéb testrészein?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen két nőnek is kivan szívva a nyaka. Az egyik basszus akkora mint az öklöm és nagyon lilás pirosos. A másik lánnyal meg együtt reggeliztetek és neki láttam,hogy nem csak a nyakán,de a kulcscsontján is lilás foltok vannak. Vendgélátásban dologozom amúgy. 2 Hónapja váltottam munkahelyet. Itt sokkal "idősebbek" dolgoznak, tehát nem is kimondottan a korosztályomról van szó meg hát már az én korosztályomban sem "divat" kiszívni a másik nyakát. Nekem felfordul a gyomrom ettől. Nagyon feltűnő és akaratlanul is odanéz az ember. Még csak takarni se próbálják. Meg számomra fura ez. Pénteken egyedül a főnök volt az aki erre megjegyzést, mert tenni,hogy visszataszító,így nem lehet kiszolgálni a vendégeket. De nem konkrétan nekik mondta. Hanem délután amikor kapunk 5perc szünetet akkor összehívta a népet és kiosztott bennünket. Igazából azt sem mondta ki konkrétan,hogy nyakszívás stb hanem,hogy figyeljünk a megjelenésre meg ne legyünk már primitívek, senkinek semmi köze hozzá mitcsináltunk az ágyban a párunkkal stb. Mindenki csak hallgatott, utána egésznap erről ment a sugdolozás. Szóval vicces volt az elmúlt pár nap,hét. Ja amúgy nem egy időben lett kiszívva a két nőnek a nyaka. Az egyiküknek folyamatosan lila a nyaka vagy az arcán van halvány harapás nyom. Szerintetek miért csinálhatják ezt az emberek? Miért kell véraláfutást csinálni a másik testére? Nem értem.


L/21


2018. máj. 1. 07:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem érted, mert téged még siha nem dugott meg senki úgy istenigazából...
2018. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szexeltem már, van barátom. De sosem szívná ki a nyakamat. Veszélyes is szerintem meg minek? Nem értem az egészet. Valaki szereti a vér ízét vagy mi a franc?
2018. máj. 1. 08:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők ezt szeretik. Én senkinek nem engedném meg, hogy arcon harapjon. 🤤

A kiszívott nyak meg gyerekes. Tini korunkban villogtak vele a helyi ribik, hogy mindenki lássa, hogy hétvégén megdugták.

Egy exem csinált olyat, hogy mielőtt elutaztam pár napra, tett egy kék foltot a mellemre. Marhára haragudtam, de szerencsére a ruha takarta. Ő azt akarta, hogy látsszon, hogy van valakim, nehogy félre menjek. Az a kapcsolat se tartott sokáig utána.

Egy-két kék folt szokott lenni szex után, de arra simán rá lehet fogni, hogy beütöttem. ;)

De a kiszívott nyak 14 évesen is ciki.

2018. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Én mondjuk könnyen lilulok, így ha a párom kicsit jobban megfog, erősebben megmarkol, annak nyoma marad.

Kerültem már ciki helyzetbe miatta, mert nem vettem észre, hogy kilóg kicsit a polóm ujja alól, apám meg félrevont, és jelezte, hogy a párom el lesz ásva :O

Bemutatót tartottam, hogy megnyugtassam. XD

2018. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jajj..oh értem. De miért kell tudni másnak,hogy van barátod/barátnőd? :) pontodabban nem értem ezt miért így kell jelezni? Ilyet még az állatok sem csinálnak. Valakinek kényesebb a bőre az oké. Nekem is hamar meglátszik a piros folt sőt voltam már lilás zöled is, mert erősebben fogott a barátom, holott nem fájt és nem is szorongatott. Meg az nem szándékos szóval ez nem fura, nincs baj ezzel. De amikor valakinek napi 8 órán keresztül a vörös lilás torkát bámulod akkor felteszed magadnak a kérdést,hogy miért? Nem csodálom,hogy a főnök erre megjegyzést tett. Ilyen tényleg a tini korban volt,de ott is hülye szokás.
2018. máj. 1. 08:17
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Exbarátnőmnek nagyon fehér bőre volt, és olyan típus, hogy ha csak kicsit erősebben fogtam meg a karját, akkor ott maradtak az ujjaim nyomai (egy kicsit is erősebb nyomástól véraláfutásai lettek, és itt nem erőszakról vag szorongatásról beszélek, hanem teljesen hétköznapi helyzetekről).



A nyakkiszívás meg az ilyen gyár-disznótelep szintű munkahelyeken menő, ahol ezzel lehet mutatni, hogy neki mekkora kanja van.

2018. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A vendéglátás nem dísznóterep azért mert pár embernek megkell mutatni,hogy mekkora kanja van. Valamint ez a férfi részéről is gáz amúgy. Aki kiszívja a csaj nyakát.
2018. máj. 1. 08:42
 8/19 A kérdező kommentje:
L*
2018. máj. 1. 08:42
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Én dolgoztam gyárban és ott is csak az aktuális ri****ok csinálták,de ez még a jobbik verzió. A rosszabbik, amikor leguggol a rongyos rövidnadrágban, bugyi nélkül és belátni a torkáig. 😁 Az idős nők nagyon szeretnek melltartó nélkül dolgozni, persze bő nyakú pólóban, lehajol, te meg:ÁÁÁ, ne a retinám!

Fiatalságukat el nem engedő 30-40 évesekre jellemző, hogy derékig felhúzva a tanga, rá a csípőnaci haspólóval. 3 mérettel nagyobb melltartó, de még jobb a 3 számmal kisebb, szerencsés esetben fent akad az egyik bimbója, ami egyébként is átüt a pólón és azt látod, hogy az egyik 5 centivel feljebb van, mint a másik. Azt már nem ecsetelném, mit érez az ember, amikor megcsapja a rothadó fog-állott pina-kávé-cigi-izzadság-"virág illatú" dezodor szag. Maradjunk annyiban, hogy a görény elkérné a receptet, embert lehetne ölni vele. Szóval, örülj neki, hogy csak ennyi probléma van a munkatársakkal. 😀

2018. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Érthetetlen, mivel ez a tinik különcködése... Egy felnőtt, elvileg érett ember már túllép ilyeneken.


Nem mondom, hogy az én nyakamon nem volt soha folt, de inkább eltakarni igyekeztem mintsem mutogatni.

2018. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!