Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Heti/havi szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Heti/havi szinten hány programot, kiruccanást igényeltek?

Figyelt kérdés

Pl étterem, mozi, wellness, sétálás. Illetve ezek közül hányat szerveztek ti, és hányat a pasitok.


Kort is írjatok.



2018. máj. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
havi átlag 8,333333 kell és abból átlag 5,6666667-et szervezzen a pasi a többit én 27/L
2018. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom átlagolni, mert változó. Körülmény függő is.

A havi 0-tól a havi 4-ig szokott menni. Ha ő vagy én vagy egyszerre elfoglaltak vagyunk akkor elmarad és összpontosítunk másra. Amikor megtehetjük akkor az esetrk 95%-ban együtt szervezzük döntjük el hová. Ez az esetek nagy részében kirándulást jelent (80%). Wellnesen még életemben nem voltam. Holtelban sem szálltunk meg soha.

Étterem az régen gyakoribb volt. De most már évi max 2x megyünk. Koncertek szoktak még lenni, múzeumok éjszakája, színház, fesztivál vagy a város által szervezett program.


5% olyan hogy "meglepi" egyikünk szervezi teljes titokban.

A legköltségesebb kirándulást én szerveztem (N), 3 hetet voltunk indiában pont 2 munkahely között váltott a párom, így meg tudtam szervezni. Én álltam az utat. Ez volt a meglepi.

2018. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többnyire minden hétvégén megyünk haverokkal egyszer-kétszer kocsmába beszélgetni, ez nem szerveződik, közös chatben megbeszéljük. Csak kettesben pedig szintén minden hétvégén, vasárnaponként mindig a nagyijánál ebédelünk, utána beülünk kávézni, olvasni, beszélgetni ketten. Étterembe alkalmakkor megyünk csak, évfordulón és vizsgaidőszakok után :D Sétálni naponta, kétnaponta, mindig szinte mikor találkozunk, szép városban élünk. Persze időjárás függő. Mozizni akkor megyünk, ha valami extra film, amire vártunk már régóta. Wellnessezésnek nem tudom mi számít, konkrétan hotelbe nem járunk, otthon teszünk fel arcpakolást maximum vagy legyantázom a hátát ő meg nekem a részeket, amiket nem érek el :D A nyaralás is többnyire hátizsákos, AirBnB-s.

Ha fizetős a program, többnyire külön, vagy én hívom meg őt, nekem van munkám, a barátom csak ösztöndíjból él.


20L (23F)

2018. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!