Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők általában náluk jobban kinéző, gazdagabb, népszerűbb pasit akarnak?

Figyelt kérdés

Pl egy átlagos lány átlag feletti pasit igényel magának, egy csúnya lány átlagos pasit.


Megfigyeltem, hogy nem csak külső tekintetben választanak a saját "kategóriájuk" feletti pasikat, hanem vagyoni, és népszerűségi szempont alapján is.



2018. máj. 2. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Kategórizálsz itt én meg közben hatalmasat mosolygok. Nálunk első látásra szerelem volt így nem igazán értem mire gondolsz.
2018. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Te is szebb csajt akarsz magadnak, nem?

Akkor ők miért ne akarnának jobb palit?

2018. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva is van rá példa hogy az átlagos srác is sportos, bombázó alkatú lányt akar.

Nem kéne általánosítani..nyilván van akit a pénz érdekel, de ők vannak kevesebben.

2018. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
73%
Én első sorban a testét és a lelkét nézem egy pasinak. Nem azt hogy milyen vastag a pénztárcája. És szerintem nem kéne minden nőtt egy kalap alá venni. Nyílván legyen tisztességes munka helye ne én tartsam el még ő se engem.
2018. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy mi az a hipergámia.
2018. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem; mindenki szürke, semmilyen társról álmodozik, akinek egy létező tulajdonsága sem jobb az átlagosnál.

Ez tök nyilvánvaló. Te is gondolom olyan lányokról álmodozol, akiknek éppencsak van valamennyi szociális érzékük, nem akarnak semmit az élettől, külsőre meg legjobb esetben is csak felejthetőek.


Nyilván mindenkinek megvannak a maga kis fantáziái, de a komplexusosság csúcsa azt hinni, hogy azért utasítanak vissza a nők, mert Chris Hemsworthre várnak. A női fantáziát nem irthatod ki, bármennyire is utálod, de nyugtasson a tudat, hogy a való életben alig vannak átlag feletti pasik, szóval kb ugyanolyan esélyekkel indulsz, mint a férfi lakosság 99,9%-a.

2018. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Az ide írogató lúzer,csúnya pasik is szép, csinos barátnőt akarnak. Aztán a nők elvannak hordva mindennek, mert persze hogy kikosarazzák őket.
2018. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
67%
Az utolsóval egyetértek. 20L
2018. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Be is hánynék, ha valaki azzal jönne, hogy a párom "jobb kategóriás", mint én.

Szépnek mondott, tanult, sportos nő vagyok, éppen elég, ha felér hozzám, és nem kevés, nem frusztrált gyökér. Nehéz is volt ilyet találni, az exem pl. gusztustalanul le akart húzni.

A gazdagság és a népszerűség pedig nem érdekel, elég, ha kényelmesen meg tudunk élni (értsd: van mindkettőnknek egy közepesen jó keresetet adó munkája), és még introvertált is vagyok (a párom még nálam is jobban az, a legkevésbé sem népszerű).

2018. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kevés a gazdag és jóképű. Erre kár fogni. Igazából az csajozik be aki jobbnak hazudja magát mint a többi. Nyilván nem olyan hazugságokra kell gondolni hogy “Dubai herceg vagyok meg Hollywoodi filmsztár” hanem

“ szereted a színházat? Én is? Megveted az alkoholt? Én is.Xy a kedvenc filmed? Nekem is. Vega vagy? Én is. Mire kiderül hogy mégsem addig a csaj már úgy van vele hogy “ennyi hónapos kapcsolatot már nem kéne abbahagyni ez meg az miatt valszeg a többi pasi mégrosszabb mint az én kis füllentőm”. Aki persze őszinte az egyből kirostálódik hiába jobb igazából mint a hazug befutó

2018. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!