Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szeretnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretnétek ilyen barátnőt? Nők! Szeretnétek hasonlítani erre a nőre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 2. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Ez most mire jó? A szépség mindenkinél mást jelent. Van akinél ezt, van akinél meg teljesen mást.


Én hasonló kaliberű vagyok, kisebb mellekkel és izmosabb karokkal. Van párom és nagyon csinosnak tart.

2018. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Bár nem szeretem a kategóriákat, főleg nem önmagamat rakni egybe, de ha nagyon el akarnám magyarázni valakinek, hogy milyen vagyok, akkor azt mondanám, hogy szapioszexuális, tehát önmagában nekem egy szép külső szinte semmit se jelent.
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem cserélnék vele, nem jönnek be a kreol típusú nők, a melleit sem irigylem, nekem jobban tetszik a saját testem, ami részben hasonlít.
2018. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy gyönyörű nő. Mi a kérdés?

Az itt kommentelők szerintem a kriptonról jöttek mind, vagy a görög istenek egyenesági leszármazottai.

Én nem vagyok az, és bevallom még soha nem volt ilyen nőm.


A kérdés pedig kizárólag a külsőre vonatkozik. Kár beleprojektálni bármit.

2018. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
#5 Tudsz olvasni? A kérdés nem az volt, hogy szépnek tartjuk-e, hanem az, hogy szeretnénk-e ilyen barátnőt, stb. Épp te projektálsz ide valamit, aminek semmi köze a kérdéshez.
2018. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne !!
2018. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem a saját arcom jobban tetszik, de a testét elfogadnám.
2018. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de én elégedett vagyok magammal, szóval nem. :D
2018. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az alakját elfogadnám, de az arcát nem


30N

2018. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem is az alakja tetszik. bőre, feje nem kéne. meg mondjuk a saját kisebb mellem is tetszik, de az izmai kellenének, jól néz ki.
2018. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!