Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Van bűntudatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van bűntudatotok azért, mert az abortusz mellett dönöttetek? Vagy le szarjátok nagy ivben, amin persze nem csodálkoznék. Tapasztalatból.

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem dönöttem az abortusz mellett és nem is dönenék soha bár nem vagyok benne biztos, mi is az a dönés!
2010. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok pasinak volt abortusza.
2010. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

gondoltam h lesz olyan aki nem érti a kérdést...komolyan el kell magyarázni mint egy ovisnak??

van egy csaj meg a pasija, a pasi szokás szerint abortuszra küldi a csajt. a csajnak utána van bűntudata ...és a pasi? elfelejti hogy valaha lehetett volna egy gyereke? Létezik egyáltalán olyan férfi aki felfogja mit tesz, mit kér a nőtől?? És esetleg létezik közöttük olyan érző lény aki esetleg meg is bánja?

2010. jún. 13. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt abortuszom, a barátommal közösen döntöttünk erről. szó se volt ilyesmiről, hogy ő "küldött" volna a műtétre és velem együtt őt is megviselte, csak ő nem beszélt annyit róla. Normális pasi ugyanolyan szarul érzi magát lelkileg mint a nő. Persze ha nem valami tizenéves taknyosról vagy egy érzelmi nulláról van szó.
2010. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

No nem kell egyből érzéketlen robotoknak nézni minket, nekünk is(legalábbis nekem) vannak érzéseim, csak RITKÁN mutatom ki. 2. szerintem sosem fogja egy fiú TELJESEN megérteni, hogy milyen az abortusszal járó bűntudata egy nőnek, mivel sosem éli át (hülye példának: te sem fogod megtudni milyen érzés az ha valakit tökön rugnak izomból).

Mindenesetre próbálnám mindenben támogatni a páromat ezek után.


18/F

2010. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez jó szám
2010. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugye?? pasi írta,egyértelmű állásfoglalás.
2010. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!