Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi feltűnően furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi feltűnően furcsán viselkedik egy nő társaságában, mit jelent?

Figyelt kérdés
Zavarosan viselkedik, indokolatlanul furcsa és nevetséges dolgokat művel, valószínűleg tudat alatt, csupán ösztönből. Olyasmiket, amik egyébként a férfiasságot, erőt, potenciált hivatottak megmutatni, de tényleg nagyon suta és nevetséges módon, szóval inkább tűnik tőle béna hülyegyereknek, mintsem alfahímnek. Ez csupán a szexualitásról szól, vagy rejthet esetleg érzelmeket?
2018. máj. 5. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Fülig szerelmes beléd. Szerintem éjszakánként már az esküvői meghívót tervezi. Viselkedj te is zavarosan, hogy lássa, ő sem közömbös neked.
2018. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ennyiből nem lehet biztosat mondani. Ahány ember, annyi féle.

Annyit segíthetek, hogy én magam pont így viselkedem, ha komoly érzelmeim vannak egy lány irányába. Ha szimplán csak szexuálisan vonzódom valakihez, akkor nem jövök tőle annyira zavarba, hogy az észrevehető legyen.

2018. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél szerelmesebb vagyok, annál hülyébben viselkedem.
2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán töketlen még ahhoz is, hogy előadja magát.
2018. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!