Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti össze jönnétek olyan pasival, aki keveset keres?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi az a keves?
2018. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok sugar mommy lenni.
2018. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mi a kevés.

Átmeneti állapot, vagy állandó? Van lehetőség feljebb lépni? Van rá motivációd, hogy fejleszd magad?

2018. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A nőnek az egyik legfontosabb, a biztonság és a stabilitás. Ez már az őskor óra így van. A mai világban ezt leginkább a pénz tudja garantálni. Szóval az esélyek így csekélyek.
2018. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
Dehogy jönnének össze vele. Szerinted ezen a téren hülyék a nők? Nyilván nem fognak összejönni egy lakótelepi munkáslegénnyel, ha a menő kertvárosi burzsujmacsó is egy lehetőség.
2018. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Én csak olyannal jönnék össze, akit szeretek; attól függetlenül,hogy mennyi a keresete.
2018. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerelemtől még senki nem lakott jól.
2018. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert nincs kedvem sem eltartani sem eletstilust valtani miatta:-)
2018. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én 800-at párom 160 keres. Hozzám képest kevés amit letesz, de nem érzem úgy hogy eltartanám, vagy egyéb baromság.

Szeretem hogy szereti a munkáját, hogy van munkája amivel keress és sikeres. És jut melette ideje rám is. Párkeresésnél fontos szempont volt, hogy a párom ne legyen karrierista, olyan munkát végezzen amit szeret vagy mindig is vágyott csinálni. És megbecsüljék benne. Mert nem akarom, hogy a munkahely miatt frusztrált legyen.

Én azt a terhet levettem a válláról, hogy neki családfentartónak kell lennie, szóval csak arra kell koncentrálnia, hogy a munkája boldoggá, teljessé tegye és jusson ideje rám is. (romantikázás, közös vacsi főzés, randi, kirándulás)

Ez jól működik és gondot sem okoz, hogy én keresek nőként többet. Sosem vágom ezt a fejéhez vagy éreztettem vele. A kassza közös, a pénzt együtt kerestük és együtt is költjük el.

27N-29F

2018. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Ahhoz képest, hogy mennyi sikeres és nagyon jól kereső nő van itt, fura, hogy más kérdéseknél azt ecsetelik, hogy mennyire igazságtalan a munkaerőpiac meg, hogy a férfiak jobban keresnek sokkal.
2018. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!