Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha délután 2-3órakor fröccsözne a párotok?

Figyelt kérdés
Najó, fröccsözésnek nem is nevezném az egy kisfröccsöt...
2018. máj. 9. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Engem bármikor zavarna :)
2018. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Határozottan zavar. A kis és nagyfröccs is, reggel és este is. A férjem soha nem iszik egy kortyot sem, és ennek én nagyon örülök (nem miatta nem teszi, és egyetért velem, hogy ez nem szükséges a boldog élethez).
2018. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Miért zavarna? Ha találkozik a barátnőivel és isznak egyet, azzal nincs az égvilágon semmi gond.


#2: Benézted a kérdést. Ez most nem a "mindenférfialkoholistaakiiszik" rovat.

2018. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Miért, mi alapján kell különbséget tenni? Ha puncija van, akkor nem taszító, ha iszik?
2018. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

#4: Az alapján, hogy a kérdező a férfiakat kérdezte. Abban az esetben, ha férfinak érzed magad, akkor megértem a válaszod. Ha nem, akkor mégis mit éreztél, amikor férfiként válaszoltál? :D

Igazából egy értelmes és érett gondolkodású ember nem fog azért taszítónak tartani valakit, mert megivott egy fröccsöt.

Mondtam: Nagyon elnézted a kérdést.

2018. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"Igazából egy értelmes és érett gondolkodású ember nem fog azért taszítónak tartani valakit, mert megivott egy fröccsöt."


Mázlista vagy, ha ezt így gondolod, mert nem tapasztaltál meg még semmit sem az élet kevésbé kényelmes oldaláról. Akkor tobzódjatok csak nyugodtan itt a kérdés alatt, ti "férfiak"!

2018. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

#6: Mit értesz az élet kényelmes oldalán? Volt a családomban alkoholista. Ettől függetlenül még nem lettem egy beszűkült és csőlátású ember, aki instant alkoholistának és undorítónak kiált ki mindenkit, aki néha iszik egy kicsit.

A férfiak szó idézőjelbe tétele pedig elég ironikusra és szánalmasra sikeredett, amikor a kérdés első szavát sem voltál képes feldolgozni.

2018. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, mert aki iszik az már kapásból csakis alkoholista lehet?
2018. máj. 9. 15:40
 9/17 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
Nem vagyok puritán.
2018. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Én tegnap délután 4-kor már elég spicces állapotban írogattam a szívecskéket a férjemnek :D Ha kijön a jó idő, sokszor ülünk be sörözni/fröccsözni a kollegákkal munka után. Az égvilágon semmi rossz nincs ebben. Ettől még nem vagyok alkoholista, és a páromat sem zavarja, sőt. 26/N
2018. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!