Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális gondolatok ezek? Ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gondolatok ezek? Ma, de már előtte is elgondolkodtam hogy milyen lenne egy néger fiúval ágyba bújni, meg milyen lenne ha komoly kapcsolat lenne és születne egy szép kis baba!

Figyelt kérdés
Lehet nem normális gondolat de nem fura?Közben meg szinte lehetetlennek tartom hogy én és egy néger srác együtt legyen.
2010. jún. 14. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
amikor tegnap néztem a ghana - szerbia meccset, én is ezen gondolkodtam.. sztem jaja, normalis.. :)
2010. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nemtudom én nem fantáziálok sem négerről sem más fiúról.Nekem mindent megad a párom így még a gondolat sem kell..
2010. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem pártolom az animalsexet.
2010. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs párom, álmodozni meg csak lehet!

:D

2010. jún. 14. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Fúú, ezen én is gondolkoztam már... Szerintem tök normális:)
2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Kinek a pap, kinek a papné. Ez nem egy nem normális dolog (ha csimpánzra gerjednél, na az az lenne...), a pasik is sokszor megkívánnak egy ázsiai, vagy fekete lányt. Én bottal sem piszkálnám meg a feketéket, mert egyszerűen nagyon nem jönnek be a rasszjegyeik, de ha más ezt szeretné, csak tessék, megvetni biztosan nem foglak :D Viszont nagyon vigyázz, ha tényleg arra kerülne a sor, mert sajnos sokan nem tudják a fiatal lányok közül, hogy a 18-25 éves AIDS-es lányok közül 10-ből 9 (Magyarországon) afrikai partnertől kapta el a HIV vírust, mert sajnos annyira elterjedt a fekete-kontinensen. Szóval erre azért nem árt figyelni, mindenképpen ajánlott az óvszer.
2010. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

hát egészségedre.. nekem nem jönnek be egyáltalán , nem csak külsőre de a stílusuk sem.. nagyon bunkók sokan, tisztelet a kivételnek. igaz, a Blaha felé lakok, nemtudom máshol milyenek, de akik ittvannak erőszakosak és bunkók nagyon..


jah és az előttem szólónak is nagyon igaz van szval vigyázz ha erre kerül sor.

2010. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Attól mert lelegelték az összes banánt és lepottyantak a fáról pont hozzánk,attól még nemkell megbaszatni magad velünk,ennyi erővel beszerezhetsz egy kutyát.
2010. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyedül Délkelet-Ázsiába utazó férfiak undorítóak, mert ázsiai lányokat keresnek.

Az egyedül Afrikába utazó nők nem undorítóak, amiért négereket keresnek, inkább csak egzotikusak, tudjátok :D

2010. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!