Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a szeplős lányokról?

Figyelt kérdés

én pl szöszi vok mellé kék szemekkel, nyáron eléggé kijönnek a szeplőim, még a karom is olyan

régen nagyon zavart mert piszkáltak emiatt, de mostanában egyre többet hallom h van akiknek ez tetszik mert bájos/szexi/akármi


2010. jún. 14. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet szexi...:)
2010. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy szeplősek.

Mégis mit gondolnék? Ugyan azt gondolom erről,mint az anyajegyről, a májfoltról és a pigmenthiányról.

2010. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

feltehettem vna azt is, hha van egy lány, aki általában véve bejön...akkor a szeplők vonzóbbá teszik v elcsúfítják?

sztem a májfolt kicsit más kategória, bár kitudja :)

2010. jún. 14. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem nagyon kedvelem a lányokon a szeplőket, de ez nem változtat azon, hogy ha tetszik nekem egy lány, akkor az milyen :)
2010. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
viszont az anyajegyek jobban bejönnek. A szeplők nem. előző voltam
2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szeplős csajok jó csajok (pontosabban aki jó csaj, és szeplős, azzal jobb lesz szerintem, nekem legalábbis még jobban tetszik)
2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen kell a szeplö :P szexi az :P
2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szexi a szeplő, az már kevésbé ahogy rövidítessz.
2010. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi baj van vele? Szerintem ugyanúgy lehetsz vonzó szeplőkkel is.
2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én csak ilyen lányokkal járok
2010. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!