Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy vagy 2 órán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy vagy 2 órán keresztül írogatom, szerkesztgetem a társkeresőre a bemutatkozásomat, hogy megfelelő legyen? Nektek könnyen megy?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Precíz vagy :) Nekem pár perc volt.
2018. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy, milyen. Ha férfi vagy, akkor hiába jó, a fotó dönt, ha nő, akkor meg fognak keresni, akkor is, ha nincs bemutatkozás.
2018. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat egyszerüsitene, ha nem most találnád ki, hogy milyennek is kellene lenned?
2018. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja annak normális.
2018. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
#2: +1
2018. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nőre ráírtam, nem közeledésből csak jótanácsként hogy töltsön fel fotót mert úgy van értelme. Erre visszaír hogy még nem fontos neki mert így is el van látva levelekkel....Te férfi vagy? Photoshopra szánj időt mert akkor esélyed 50%azaz lehet sarkon fordul de az is lehet annyira beleélte magát hogy csúcspasija lesz hogy 4-5 fokkal rosszabb külsőd se oszlatja el a rózsaszín ködöt. Ha hiteles képet töltesz fel akkor nincs sok esély.
2018. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
100%
Sokat számít a jó bemutatkozó szöveg. Minden fő info legyen rólad röviden, tömören, átláthatóan, és arról is, hogy mik az elvárásaid. A nagyon intim dolgokat, depressziós, romantikus ömlengéseket, idézeteket kerüld. És fontos a jó, és friss fotó!
2018. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tudom, hogy milyen vagyok, csak ezt megfelelően formába önteni, ez volt számomra időigényes.

2018. máj. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!