Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó tudom most majd ha elolvass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tudom most majd ha elolvassátok írjátok h milyen kis krva vagyok de mégsem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát...iwiw-en van ilyen csajok és pasik dolog nem tudom ki hallott rola na mind1,de tegnap bejelölt egy srác rajta és felvett msn-re és ma találkoztunk aranyos meg minden,de hogy mondjam meg neki h van 8honapja barátom és őt szeretem? kérlek azért még se krvázatok le és ne tegyetek megjegyzést
2010. jún. 14. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát konkrétan oda állsz elé..vagy esetleg msnen .. és megmondod neki kerek perec hogy ez van bocsi..megfogja érteni..tuti húzza majd a száját de ott eszi meg a penész ahol van :D F/20
2010. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
milyen kis krva vagy
2010. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég fura vagy, hogy csak úgy találkoztál vele, msn-en is megmondhattad volna, hogy van barátod.
2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
bazki, de kis krva vagy, miért kell eltitkolni hogy van már bikád 8 hónapja, csórikám meg rejszol potyára miattad...
2010. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kösz a krva beszolásokat megkértem h ne na de mind1
2010. jún. 14. 16:13
 6/15 anonim ***** válasza:
azért az nem semmi, h 8 hónapos kapcsolat mellett másik pasival találkozol... szerintem inkább a barátodnak kéne ezt a kis történetet elmesélni... nem ku.rva vagy, hanem ri.banc...;)
2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha olyan fotót teszel ki, amin egyértelműen a pasiddal vagy. Ez nálam mindig bejön. Jópofizik egy ideig aztán szépen leszáll rólad. Hajrá (annyira nem gáz a dolog)
2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most azért mert egy sráccal találkoztam r.banc vagyok? nem történt semmi se csak beszélgetünk
2010. jún. 14. 16:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kell komplikálni az ilyen dolgokat. Egyszerűen megmondod neki hogy van embered és kész. Az meg ha kirakja a képét a hapsijával már nem hiszem hogy segít, mert akkor meg az lesz a fejébe, hogy akkor meg mi a fenének találkozott velem.
2010. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az utolsónak van igaza! csak nagyon nehéz:S elb.sztam
2010. jún. 14. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!