Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mell kb hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mell kb hány éves korig növekszik? 21 vagyok, de nagyon kicsi, remélem nem maradok így?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig úgy maradsz szerintem :)
2010. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az már marad!
2010. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj megbarátkozni vele, attól még szexi lány vagy, hogy kisebb valamivel.
2010. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Tudnál képet mutatni?
2010. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát..annyira nem nagy probléma, de nálam arc után a mell jön. Ha szép arcod van akkor nemérdekel, de nálam utána csak a mell tud kompenzálni.
2010. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, nagy mellel, és irigyellek!!! Jó, nem olyan nagy, de szeretném, ha kisebb lenne, mert sportoló vagyok!

Nehogy azt hidd, hogy a nagymell a szép, meg a szexi, sztem a kis cici is tud vonzó lenni, sőt!!! :)


20/L

2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igazat kell adnom a 20:47-esnek. kis mell rulez! nah persze azért legyen nagyobb, mint az enyém. f
2010. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg, hanem a forma!!!! Egyik osztálytársamnak olyan nagyok a mellei hogy lógnak össze vissza.... Hiába nagy ha formátlan!!


19/F

2010. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha hízol az is veled együtt, mert zsír javarészt, más kérdés hogy elrontod magad összességében ha elhízol emiatt, mert sokkal vonzóbb egy vékony szálkás lány szép kerek fenékkel és kis tenyérbe simuló cickóval mint egy hurkás tehén nagyobb mellel.
2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó hír terhesség alatt van esély rá hogy még nőjjön. Meg a hízás is minimálisat változtathat a méretén. De mégse így lenne, ez van.
2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!