Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szexre kellek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek vagy szeret ő is?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi aki mindennap keres mi van velem, azt mondja hiányzok és bárcsak velem lehetne, dicséri a külsőm-belsőm. Amikor együtt vagyunk az az első h engem kielégítsen utána jön ő. Gyengéd, figyelmes, érzéki.

Jön a bibi. Van családja és a kiskorú gyerekekre hivatkozva nem vállal fel.

Szerintetek lehetséges h szeret csak az apaság fontosabb neki mindennél ?

(Tudom, hogy ribinek gondoltok, igazatok van, de sajnos így alakult. Segítő kommenteket várok mit kéne tennem mert sajna én szerelmes vagyok)


2018. máj. 19. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre. Már maga a kérdés elég volt, hogy tudjam a választ, a leírás csak megerősített benne.
2018. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, rengeteg férfi lelép kisgyereke mellől is, ha szerelmes. Te csak izgalmat hozol a kis befásult életébe. És, ha a feleségével lefekszik, hidd el, vele is gyengéd és érzelmes. majd rád un.
2018. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Te megadod neki azt az érzést amit a felesége adott neki amikor még járni kezdtek, a gyerek előtt.

Lehet, hogy gyengéd meg figyelmes és érzelmes meg az is valószínű, hogy szeret, hiszen nem csak felugrik egy gyors menetre aztán megy tovább, de itt mindig csak másodhegedűs lehetsz, ha erre akarsz célozni.

2018. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőle azt is, hogy megbeszélte-e már a feleségével azt, hogy miért hanyagolja és hogyan lehetne ezt közöttük megoldani? Tőled csak az energiáid kellenek neki, amiket adsz szex közben.
2018. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én az ilyen nőket annyira nem értem. Komolyan akarnál bármit is egy ilyen féregtől, aki csalja a párját? Ezzel csak magadat minősíted, ne is csodálkozz, ha nem becsül.
2018. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van-e ennek a férfinak felesége vagy párja hivatalosan?
2018. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem hibáztatom azokat a hölgyeket, akiket ezek a surmók kihasználnak, mert bizonyos okok miatt sajnos mi nők itt Magyaro.n nem úgy vagyunk nevelve, hogy huszonévesen már öntudatos, határozott nők legyünk párkapcsolatban és szakmailag sem és ezt a surmó csávók, akiket férfiaknak nevezünk bizony ki is használják. Egy erős nőnek önmagát kellene építenie szellemileg és szakmailag is, így csak a komoly férfiakat fogja tudni keresni, megbecsülni, stb.

Kérdező, mint ahogyan írtam fennébb is: megkérdezheted tőle, hogy a párjával pontosan miket szeretne vagy pedig élvezed továbbra ezeket az alkalmakat, de úgy, hogy közben dominánsabb is lehetsz.

2018. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szerelem mire elég?

Szereti (szerette) a másikat annyira, hogy elvegye és családot alapítson vele. Mire volt elég? Arra, hogy téged dugjon titokban.

A szerelem el fog múlni 1-2 éven belül. Aztán jön a következő szerető, akit titokban dugni lehet.

Te csak egy hobbi vagy. Egy kis vérpezsdítes az unalmas hétköznapok alatt. Szeret, persze. De nem 16 éves, hogy fusson az álló farka után, évekig gyerektartást fizessen, elbukna a fél vagyonát, és mindezt azért, hogy jövő ilyenkor téged csaljon, mert rád unt.

A gyereke örökké a gyereke marad, nem fog belőle kiszeretni. Nem fogja lecserélni.

Téged igen.

2018. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az apaság elég fontos, igen. Azért van veled, mert te engeded ezt neki. Ha nem jó vele, dobd ki, ha jó vele, akkor ne kesergj, hanem használd ki ezt a helyzetet, amíg lehet. Utána fájni fog mindkettőtöknek, de ez egy ilyen műfaj. Attól, hogy szerelmes beléd, nem fog lemondani arról, hogy a gyerekeinek teljes értékű apja maradhasson.
2018. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolattól ne is várj többet a szexnél. De hát te vagy a bolond, máea az elején is tudtad, hogy van családja
2018. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!