Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok döntenim?! /L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok döntenim?! /L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy ffi akit pár évig el tudnék képzelni magam mellett, de férjnek nem. Olyan barátság extrákkal szagú.

Viszont ha ezt mondom akkor biztos tart majd mást is. Én ennek tudtában megszakítanám vele a kapcsolatot. Mondjam inkább azt, hogy komolyra tervezek vagy mit tegyek? (szűz vagyok)

Nehéz helyzet kérlek benneteket ne oltsatok.



2018. máj. 20. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak pár évig tudod elképzelni magad mellett, akkor kár belevagni véleményem szerint. Olyat keress, akivel nem ez az első gondolatod, hogy x ideig jó lesz vele, aztán lapát.
2018. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%

Az #1-es hozzászólót megcáfolnám, a komolynak induló kapcsolatok nemhogy évekig, de még hónapokig se tartanak.


Menj bele nyugodtan, élvezd ki a helyzetet, s ne majd 60 évesen rágódj rajta, hogy kihagytál huszonévesen egy remek lehetőséget.

2018. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem nehéz helyzet, csak h-lye vagy.


- Szűz vagy és barátság extrákkal kapcsolaton agyalsz? :D

- Pár évig elképzelnéd, férjnek nem?! :D

- Nem kéne hosszútávra, de csípné a szemedet, ha más is lenne neki? :D

- Hazudnál is neki? :D


Túl sokat akarsz egyszerre, sőt, talán azt sem tudod, hogy mit akarsz, de ez így nem fog menni. Ismerkedj olyanokkal, akik nem hoznak ki belőled ilyen eszement gondolatokat. Mert ez sehová sem vezet.

2018. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
"Döntenim"? Az valami török szó? Yzlim sükürüm döntenim? :DDD
2018. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

#2 igaza van

Ha össze jöttem valakivel soha nem terveztem hosszú távra

Nem érdekelt meddig tart csak az érdekelt hogy jó legyen

2018. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
#4 felröhögtem 😂😂
2018. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is szűz voltam, mikor összejöttem a barátommal, de én tudtam, hogy komolyan tervezem. Az elején ő nem volt benne biztos, de már most igen és ennek már 2 éve. Jól vagyok és remélem így is marad, mert már babáról beszélünk :) ha szűz vagy ne azon agyalj már, hogy csak testileg akarsz valakivel együtt lenni könyörgöm. Nem azt mondom, hogy légy apáca na, de akkor is. Az egy dolog hogy életedben lesz 2-3 partnered, de 15-17 évesen ne tudd már azt mondani, hogy már vôle, vagy épp meg sem tudod számolni mennyi volt. Gondold meg jól, szerintem meg fogod bánni. Az első alkalom lánynál fontos nem úgy, mint a fiúknál.
2018. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha komolyan összejössz vele akkor mást is kell vele csinálni szexen kívül. Ha ezek a dolgok nem zavarnak, akkor simán vágj bele, de ha nem tudsz hozzá jó képet vágni, akkor inkább vesd fel a szexkapcsolatot.
2018. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt vard el mastol amit te is nyujtani tudsz.. amit te szeretnel onzoseg es kihasznalas..
2018. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hova rohansz? Ki mondta, hogy ő akar veled bármi komolyat? :D Bármit mondasz, akkor is tarthat melletted mást, ha úgy akarja és sose tudod meg. Nem csak szűz vagy, hanem buta is.
2018. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!