Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok linkelni olyan kaliberű lányokról képet, akiket el tudnátok képzelni egy alacsony pasival?

Figyelt kérdés
Vagy akiket látni szoktatok alacsony pasikkal kézenfogva sétálni. Az alacsony legyen mondjuk egy kerek szám: 170 cm. Csak azért vagyok kíváncsi rá, mert sok ember itt azt írja, hogy az alacsony pasiknak semmi esélyük egy lánynál sem, néhány ember meg azt írja, hogy ismer olyat, aki alacsonyként szakított a csinos barátnőjével. És el nem tudom képzelni, hogy egy "vonzalmi skálán" egy alacsony pasi hol helyezkedik el, ezzel együtt milyen csajoknak jön be.

2018. máj. 21. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

170 cm alatti csajoknál próbálkozz. Ilyen egyszerű.


Párom 172 centi, én 159 centi vagyok.

2018. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de én képre/képekre lettem volna kíváncsi. Vagyis, hogy milyen lány illik egy alacsony palihoz.
2018. máj. 21. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Most például aki ismerettségi körömben van és csinos,és alacsony pasija van,annak nem fogom idelinkelni a képét,hogy mindenki lássa.


De akkor nézz körül a sztárok fotói közt:

Pl:

Hayden Panettiere 152 cm

Anna Kendrick 152 cm

Eva Longoria 153 cm

Vanessa Hudgens 155 cm

2018. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2.: alacsony lány. Ezen nincs mit ragozni.
2018. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan illik hozzád, akivel kölcsönösen egymást akarjátok, mindegy, mások mit mondanak. Láttam már olyat is, hogy a nő a magasabb, meg a hétköznapibb változatot is, hogy a férfi a magasabb, de vannak azonos magasságú párok is. Nem linkelek képet, mert ránézésre nem tudom biztosan belőni egy fotóról egy ember magasságát, hacsak nem nagyon egyértelmű (pl. ajtó mellett áll).
2018. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Képen pont nem látszik a magasság, úgyhogy nem linkelek.

Egyébként a legtöbb nő nála magasabb pasit szeretne, de azért nem fél méterrel.

Szerintem 150-165 centis lányoknál már lenne sikered.


22/N

2018. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen nő?


Amilyennel bejönnek egymásnak...


Én is magasabb vagyok a páromnál (ő 166 cm), abszolút nem érdekel :), van ezer más dolog, amivel bőven túlszárnyal bármilyen magas csávót.


29n

2018. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!