Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a fiuknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy a fiuknak jobban bejön a csupi punci. Hogyan gyantázzam le?

Figyelt kérdés

Multkor borotvával próbálkoztam, de utánna nagyon viszketett.....

A gyantával mi az állás? Kipattogok tőle? Mennyi ideig tartós?


2010. jún. 15. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség.. ne borotváld teljesen csupaszra! Kislányos dolog.
2010. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Magadnak semmiképp ne csináld meg, mert nem tudod befesziteni a kellő helyeken, és az még jobban fáj meg csúnya is ha véraláfutásos lesz. Keress fel egy kozmetikust.

Kozmetikus :)

2010. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne borotváld mert akkor csak erősebb szőr nő vissza. A gyanta kicsit fájdalmas ugyan, de sokkal tartósabb is.
2010. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam kozmetikuson....de nem merek oda elmenni...:D
2010. jún. 15. 09:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenki borotválja, hülyeség h erősebb szőr nő vissza. Én fiú vok, amióta van szőröm, borotválom, az elején viszketett picit, de utána megszoktam/elmúlt
2010. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a viszketés 1 hét alatt elmúlik és utána nem fog többé
2010. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a sima puncit!!!!! A párom is borotválja és én is borotválom a rudit, mert a párom szereti. Szerintem igényesebb, mint a szőrmókoskodás.
2010. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szavakat használsz, hogy "csupi", akkor nyilván nem is szőrösödsz még... ez a 3-4 évesek tipikus szóhasználata, mit akarsz gyantáztatni az óvodában??
2010. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg az tetszik, ha van rajta egy nagyon kicsi szőr. De tényleg nagyon kicsi. Na most döntsd el, hogy mit csinálj:D
2010. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Borotválásnál borotvagéllel és éles borotvával,utánna peddig testápolóval kend, egy idő után majd megszokja a bőröd.Gyantázás....hát..nagyon fájdalmas..én 1szer próbáltam ki azóta elkerülöm :D maradt a borotva, engem is kiüt de nemvészes:)

rem segítettem:)

2010. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!