Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell lépnie, ha mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell lépnie, ha mindkét fél "fél"?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet, hogy ugyanabba a városba mentünk tanulni egy évfolyamtársammal akivel már jó 10-12 éve ismerjük egymást. Ő fiatalabb nálam 2 évvel és mindig is ahhoz tartottam magam, hogy fiatalabbal nem kezdek ki, mégis úgy néz ki, hogy vonzódni kezdtünk egymás iránt, de egyikünk sem mer nyitottabb lenni, akár randira hívni a másikat. Én valószínűleg azért, mert van bennem ez a "csak idősebb lehet", ő benne meg az, hogy gyerekkora ismer, és nem látott bennem akkoriban még semmi vonzót. Ha mindkettőnkben van valami félő érzés az azt jelentheti, hogy csak tetszik a másik, de szerelmesek sosem lehetünk? Beszéljünk erről vagy egyszer csak kialakul?
2018. máj. 24. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Lépj valamit és kész! Szíved szerint! :)
2018. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem!!! Becsusszantanám a lompost a csajnak. ;)
2018. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
63%
Borzalmas, hogy ennyire megkeseríti a saját életét pár ember. "Félelem" pff.
2018. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2év a semmi. Ezen ne görcsölj! Manapság sokkal nagyobb korkülönbség mellett is működhet egy kapcsolat. Szerintem nálad ez csak egy kifogás. Félsz és nem mersz közeledni.De most komolyan miért nem? Mitől félsz? Főleg úgy, hogy ismered őt már jól. Igyál akkor, lehet könyebb lesz:DD
2018. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért érzem, hogy félek, mert nekem nem ő lenne az első kapcsolatom, míg neki én lennék az első esetleges komoly barátnője. Előtte már/csak 2 hosszabb kapcsolatom volt, utóbbi másfél év után ért véget februárban. Titeket nem zavarna, vagy még fel is vágnátok, hogy egy érettebb nővel vagytok (mert 22 évesen húúú, de érett lennék....)?
2018. máj. 25. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy benne mi zajlik?
2018. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kockázat nèlkül nincs nyeresèg.Nem tudom,azóta mik a fejlemènyek,de egy dolog biztos...Amit meg sem próbáltál,azt jobban bánni fogod,mint amit megtettèl.
2018. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 ja hogy volt 2 zátonyra futott kapcsolatod, és ettől érettebb vagy? Mesélj még kalandos életedről! :D
2018. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!