Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a jelek, amik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amik azt mutatják, hogy vannak érzelmek is?

Figyelt kérdés
Egy szeretői kapcsolatban, mik lehetnek azok a jelek, amikből leszűrni, hogy a másikban van érzelem, esetleg véletlenül kezd vmi kialakulni, mivel ez nem feltétlen érzelmek alapján működni.

2018. jún. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

En jol megjartam...mindenre azt hittem azok mar erzelmek...(hazassagi igeret, gyerekvallalasra igeret, szerelmes pillantasok, versikek, munkabN segitsegkeres...minden, minden). Kozben meg minden kamu volt.

Egyelen biztos jel ez: a szereto (megcsalo) elvalik, szakit az aktulis prjaval es elkoltozik otthonrol. Mindezt teszi FEL EVEN belul max 1 even belul. Minden mas nem.erzelem csak egy kis szorakozas...


Ne dolj be ssmminek. A tettek amik bizonyitjak valos erzelmeket.

2018. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elvalo pasas x idon belul megerleli az uj pncit es megy tovabb lecet pakolgatni .. a nagyon szenvedelyes kapcsolatok tartanak a legkevesebb ideig. Nem hiaba a filmekben a kisse elesett srac viszi el a not .. ha valakinek van egy kis erzelmi inteligenciaja tudja mire gondolok.
2018. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, engem most világosított fel egy férfi, hogy a szeretői kapcsolatok szinte soha nem épülnek érzelemre. Ugyanis abban a pillanatban, hogy a szeretőben vagy a megcsalóban érzelmek merülnének fel, a megcsaló kihátrál. Magyarul igazán akkor van esélyed arra, hogy érez irántad valamit a majdnem szeretőd, ha el se jut veled az ágyig, inkább elmenekül. És még ekkor sem biztos, hogy a saját érzései elől menekül, hanem lehet, hogy a tieid elől. A férfinek jó, ha a szeretője szerelmes belé, de csak abban az esetben, ha esély sincs rá, hogy kiderüljön. Tehát nem kolléga, nem abban a városban él, nincsenek közös ismerősök.Azért szeretik a pasik, ha szerelmes egy nő, mert akkor nagyságrendekkel jobban élvezi a szexet és ez a pasinak is jó. Viszont ha van esély arra, hogy szerető és feleség bármilyen módon kapcsolatba kerülhet, akkor a megcsaló nem akar szerelmes szeretőt, mert a szerelmes ember minden hülyeségre képes és nem lehet tudni, mikor zilálja szét a pasi kapcsolatát. Ezek a férfiak szeretik a feleségüket és ezt általában nem is titkolják, úgy mennek bele a viszonyba, hogy lefektetik a játékszabályokat, a szerető meg vagy elhiszi vagy nem. De ebben az esetben, ha érzelmek kezdik fenyegetni a szeretői viszonyt, a pasi azonnal meglép. Akkor is, ha ő kezd érezni valamit.

Nyilván más kategória az a férfi, akinek rossz a házassága, de mondjuk még nem jutott el a válásig vagy a gyerekek miatt nem akar válni. Olyan esetben elképzelhető, hogy vállalja a szeretői viszonyt érzelmekkel együtt is. De van olyan pasi, aki csak hazudja, hogy rossz a házassága, mert tudja, hogy így lehet behülyíteni a nőt. Bár én eddig csak őszinteséggel találkoztam.

2018. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!