Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene megoldani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene megoldani, hogy kitérő síkon legyek az ilyen "profiktól felfelé" tip. Nőkkel?

Figyelt kérdés

Csomó dolgot nem tudok ami másnak alap..


csak egy példa: nem tudok táncolni és hangszeren


pedig kb tökéletes zenei hallásom és ütemérzékem van és ezt tudom meg amúgy is mondták..de vhogy kimaradt, nem értem rá..


mozgalmas életem volt-van tehát nem lustaság csak mittomén vhogy elmaradt a dolog


valaki meg szinte alapnak tekinti ezeket is


vagy hogy a többségük tud 2-3 nyelven én meg nem merném mondani, hogy tudok mert ami van az csak tudásnak nem minősülő helyettesítő készség


és itt is ki tudom magyarázni magam hiszen kötöttem már üzletet külföldön, és tervezek kinti céget..de itt is hiányzik az amire verhetném a mellem


ahhoz hasonlítanám magam mint mikor egy bmwben kézzel húzkodod az ablakokat


És ugye tartom annyira értékesnek magam, hogy nem irigylem azokat akik tudnak ilyen dolgokat de zavarna ha vkit zavarna...


2018. jún. 3. 22:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Csak részben értem,mire gondolsz?
2018. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy nem esne jól ha látványosan hiányolná vki ezeket
2018. jún. 3. 23:04
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért gondolod, hogy a hangszeren játszás vagy a több nyelven beszélés alap dolog lenne?
2018. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A leírás alapján, nem a hangszer és a nyelv hiánya a fő probléma nálad.
2018. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 peca1000 ***** válasza:
71%

A hangszeren játszás a lányok dolga (furulyázás, oboázás), a te dolgod biztosítani a megfelelő hangszert :)


Na jó, tudjál szájharmónikázni nekik ott lent, és tudd kezelni a dudáit :)

2018. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
82%
Nyelvtudás fontos. Tudjál franciázni :)
2018. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a kérdésre aludj egyet, mert baromira nem értem, hogy mire akarsz utalni.
2018. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatnál nem a hangszeres és nyelvtudásod számít.
2018. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
A párom sem tud táncolni, vagy hangszeren játszani, mégis a barátnője vagyok. Inkább sokat olvass, mert a nyelvet nem tudod alap szinten sem használni. Érthetetlen, ahogy írsz.
2018. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem elég lenne, ha nem akarnál kényszeresen megfelelni minden nőnek. Csak simán el kell fogadni, hogy vannak, akikkel egyszerűen nem illik össze az ember, ez benne van a pakliban minden ismerkedésnél. Nyilván te egy olyan nővel nem illesz össze, akinek "alap", hogy hangszeren játssz vagy hat diplomád legyen és nyolc nyelven beszélj. Lehet, hogy a szomszéd Julcsikának viszont tökéletesen megfelelnél, mert neki kisebb elvárásai vannak. Egyébként szerintem hülyeség ilyen nyilvánvalóan extra dolgokat "alapnak" tekinteni. Olyan, mintha nekem az lenne az alap, hogy egy férfinak orvosi diplomája legyen és mindenkit egy kis értéktelen szarnak tartanék, akinek nincs, amikor nyilvánvaló, hogy az emberek nagy többsége nem orvos. Inkább saját magamból csinálnék hülyét, ha mondjuk egy nyolc általánost végzett társaságban próbálnék ismerkedni ilyen elvárásokkal.
2018. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!