Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a feleséged legjobb barátja egy meleg férfi lenne és így viselkednének egymással?

Figyelt kérdés
Aludtak már együtt , de csak ilyen baráti összejöveteleket, helyhiány miatt.Naponta több órát együtt töltenek,minden találkozáskor-búcsúzáskor ölelkeznek, puszizkodnak, a múlt héten azt hallottam,hogy a vonaton 1-el többen voltak egy kabinban és a feleségem egész úton az ölében ült, gyakran úgy járnak,hogy a belé karol, tegnap meg arra jöttem haza, az ölében fekszik és úgy tévéznek. Attól hogy meleg a pasi még joggal zavar nem?

2018. jún. 4. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Lol... biztos,hogy nem meleg.
2018. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem zavarna

Nekem is van leszbi baratnem meg ezer evrol.

2018. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán csekkolhatod, kérdezd meg milyen meleg társkeresőket, szórakozóhelyeket ismer. Aki tényleg meleg kapásból válaszol, pontosan.
2018. jún. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg meleg,szoktak pasijai lenni, de nem nagyon érdeklődöm az ilyen ügyei iránt.
2018. jún. 5. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha meleg is, engem azért zavarna, ha a feleségem, az ölében ülve/fekve tévézne.
2018. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem tartom normálisnak azt, hogy beleül az ölébe. De fordítsuk meg a dolgot: ha egy leszbikus lánybarátod ülne a te öledbe (helyhiányra hivatkozva), akkor az neki mennyire tetszene?


Az ölelgetéssel nincs semmi bajom, mert én is alapvetően nagyon ölelgetős típus vagyok, így meg szoktam ölelni az ellenkező nemű barátaimat. De van nálam is egy határ...

2018. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj a melegség különböző dolgokat takar. Ha az a meleg egy férfias típusú hapsi, engem nem érdekelne, hogy akar-e a barátnőmtől bármit, vagy sem, kitörném a nyakát, egyszerűen képtelen lennék elviselni a jelenlétét. Viszont ha az a meleg "fiú" személyiségét tekintve gyakorlatilag egy lány, egyszerűen érzem, hogy semmi köze egy férfi fogalmához, akkor nem zavarna, mert nem látnék ott semmiféle férfit. (Ők szoktak lányokkal barátkozni.) Az ilyen lányos fiúk még nekem is úgymond aranyosak, csak ne lenne a lábuk között, ami ott van. Attól meg ne aggódj, hogy ott van a feleséged mellett egy férfi test, a nők másképp működnek, őket a személyiség, a belülről jövő férfiasság érdekli, nem a testre gerjednek be, szóval a meleg nekik ilyen szempontból levegő. Én egy abszolút lányos fiút elviselnék, de amelyikben már egy kicsit is jele van valami férfiasságnak, azt úgy vágnám ki, hogy nem igaz.
2018. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Férfias, kigyúrt, "jópasi". Lehet,hogy bejön a feleségemnek??
2018. jún. 5. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl reagálod, nyilatkoznak itt a nagy kemény heterok :D


Akkor egy meleg is nyilatkozik mostmár, nekem is van egy gyerekkori lány barátom akinek van egy pasija. És mi is szoktunk ilyet csinálni, nekem is ült már az ölembe a pasija akkor jött, tél volt és hideg volt a pad :D A pasija leült átült az ő ölébe és ennyit mondodott nekem:

"XY a barátom far*át érzem hogy keményedik de a tied nem, ez miért volt?"

én meg ennyit mondtam:

"Mert te lány vagy és menekül előled"


Szóval a csávó is lehetett volna féltékeny....de nem volt :D szóval nem kell túl pörögni ezen :D

2018. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!