Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatba ez belefer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatba ez belefer?

Figyelt kérdés
Ott alvas, fozes, kaja rendeles, italozgatas, beszelgetes (rengeteg), ugy alszunk el, hogy atolel, reggelente odabujik, simogat.. kijon ertem, nyilvanosan ad a szamra puszit (buszmegallo). Hozzateszem ritkan talalkozunk, o a ferfi
2018. jún. 7. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem.

Ilyet ázok csináltak akik többet akartak tőlem.

2018. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Viszont ha tobbet akar, megsem tesz erte.. fura
2018. jún. 7. 08:42
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Na ez az igazi katyvasz! Ez nem is párkapcsolat, de már túlnőtt szexkapcsolaton. Jó lenne tisztázni minél előbb hogy mit akartok, mert valakinek nagyon fog fájni....
2018. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tenne, akkor megvárja, hogy felmenj, egymásnak estek majd ha kész minden, szépen elkell baktass, e-helyett figyelmes, és szeretget van benne érzelem.
2018. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem belefért
2018. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) akkor jo volt a megerzesem
2018. jún. 7. 08:52
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem beleférne.
2018. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szex és intimitás is megvan komolyan elkötelezettség nélkül. Nő vagyok, szerintem bele, rengeteg példát láttam rá, hogy ilyet csinálnak és mégsem akarnak kapcsolatban lenni. Egészen addig, amíg nem jön egy másik nő, akivel viszont igen.
2018. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem beleférne


19L

2018. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyeni. De szerintem ebben az idoben kieli magat az ilyen iranti vagyaival es ennyi eleg is neki.

Hany evesek vagytok?

Ha tobbet varsz, zard le, mert szar lesz, ha csak elkezded hietegtni magad.

2018. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!