Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti írnátok ennek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok ennek a netes barátnak?

Figyelt kérdés
lassan 3-éve élek házasságban.Mostanában eléggé megromlott a házasságom azzal a férfival akivel élek sajnos többet között a gyerek miatt mivel lett egy közös,0 gyermek akivel alig törődik szinte nem is mondhatom hogy szinte semmi kifogás az hogy ő dolgozik fáradt meg alapból nincs türelme a gyerekhez rengetegszer próbáltam vele átbeszélni a dolgokat de sajnos nem változott semmi ő is igérte rengetegszer hogy változtat és abból se lett semmi.Én eddig azért nem hagytam el mert bíztam, k benne hogy változik de rá kelett jönnöm hogy való színű ebből nem lesz semmi hogy ő változtasson magán.Pedig abban biztam hogy változni fog mert annyiszor igérte és állandóan mondogatta hogy szeret is én pedig naivan hittem is neki.De a tettei valahogy nem ezt mutatják sajnos.Pedig tervezett gyerek volt.És ez az az ami végett tulajdonképpen rossz a kapcsolatunk.Mostanában el kezdett egy férfi udvarolni nekem egy közösségi oldalon szóval irkálni.Egy városban élek vele személyesen nem ismerem ő talált ráma neten ismerősök által.Nem tudom mit kezdjek vele mivel meg sérteni se akarom nem az a tipusú vagyok hogy csúnyán el hajtsam,de én nem vagyok aféle , félre kalandozós típus sem mert ugye ha cseverésznék az nem hiszem hogy szép lenne a férjemmel szemben. Így el mondtam neki őszintén ennek a netes barátnak hogy én házasságban élek.Maximum csak barátok lehetünk afelé, netes barátok nem szerettem volna el hajtani mivel normális hangnembe irt velem és csevegett.De úgy érzem ő számít arra hogy több is lehet közöttünk,egyértelműen tetszem neki, ki is jelentette én viszont nem szeretnék többet.Mivel most eléggé zűrös az életem.Arra lennék kíváncsi hogy ti mit mondanátok ennek a netes barátnak az én helyzetemben illetve írnátok-e vele mert hát eléggé rizikós az ügy ha kiderülne hogy irtunk akkor még lehet félre értés és probléma, is lehetne ,belőle.
2018. jún. 7. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben saját magamban tisztàznàm a dolgaim. Ha a pàrod mellett döntesz, nem kell bunkónak lenni lazán írhatod ne haragudj mint ahogy azt korábban említettem családom van és a mi kapcsolatunkba ez a barátkozás nem fér bele. Pont... Ebben semmi sértő nincs!Amennyiben mégis irkalnàl legyél gerinces és közöld a pàroddal, hogy te baratkozol, ha neki is lenne kedve nyugodtan beszelgethet ismerkedhet mással. De jobb lenne ha nem akarsz a szakítás mellett dönteni megoldást keresni a komolyabb problémàra koncentrálni, amit említettél... És nem azon hogy egy idegent megbantasz e vagy sem
2018. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta kell engedély ahhoz hogy barátkozzon, beszélgessen az ember? Még ha kapcsolatban is van az illető. Szerintem ez gáz. Azon kéne elgondolkoznod hogy minek vagy még házas ezzel a pasival aki tojik rád meg a gyerekre.
2018. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!