Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfit elcsábít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfit elcsábítani, ha csak látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Rengetegszer lehet hallani azt is, hogy egyik nő elcsábítja a másik nőtöl a pasiját. Mit csinálnak pl ők, hogy olyan férfit kapnak meg, akinek barátnője is van?
2018. jún. 8. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Elcsábulnak azok maguktól is:)
2018. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon könnyen elcsábithatod ez csak rajtad múlik mennyire veted be a nehéz tűzérséget!
2018. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit takar a nehéztüzérség bevetése?
2018. jún. 8. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyomulás, cici, popó kirak. De leginkább nyomulás.
2018. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Eleg primtiv vagy ha parkapcsolatban levore nokent nyomulsz😂😂😂
2018. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomul, az ölébe ül
2018. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akit lehet vinni, annak a legkisebb jel is elég sajnos, ha kapcsolatban van is.


Nálam párja nem volt az illetőnek, utcán, ha láttam mindíg mosolyogtam rá. Egyszer, kb. egy hónap után megállított, hogy szeretné megismerni a mosolygós lányt. Másfél évig boldogítottuk egymást éjjelente.

2018. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mutasd neki a lukad!
2018. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azt viszik, akit lehet vinni. Ez nőben és férfiben is igaz.


Amúgy nekem kicsit szánalmas alapból, ha bárki úgy nyomul és teszi magát valakinek, hogy tisztában van vele, hogy az illetőnek párja van. A munkahelyen csinálja ezt egy középkorú nő - bár neki is van kanja-, de hónapok óta nyomul látványosan és csinálja erőltetve magát a pasinak, akinek felesége van, csak épp rossz a házassága. Komolyan szánalmas néha, amit leművel. Nem sok önbecsülésre vall.


Én meg kifejezette büszke vagyok rá, hogy soha nem kellett "nyomulnom" senkire eddig, mert észrevesznek általában anélkül is (tehát az is, akit akartam, hogy észrevegyen, anélkül, hogy lotyóskodnom kellett volna), és még a tartásom is megmaradt.

N

2018. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!