Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20eves vagyok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujhelyi Kristof Gupp kérdése:

20eves vagyok a barátnőmmel 1,5éve vagyok együtt (17éves) kaptam egy lehetőségek külföldön és, tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok vele együtt az elmúlt pár hónapban sokat veszekszunk ő tanul én dolgozok. Kaptam egy nagyon jó lehetőséget Angliában az itteni fizetésem 4x keressnem meg ugyan annyi munkával. Szeretem nagyon nekem ő az első lány az életembe nagyon tanácstalan vagyok hogy mi lenne a helyes választás. Neki is én vagyok az első ezért is nehéz minden. Ő tanul meg van 2eve érettségihez én már 1eve dolgozok. És egyszerűen nem tudom mit tegyek ha elmondanám neki nem értene meg és biztos vagyok abban hogy elveszitenem. És egyszerűen nem tudom mit tegyek..
2018. jún. 8. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
18 fölött "Felnőtt Párkapcsolatok" kategória.
2018. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen az életedet építsd, és ne egy kislánynál ragadj már le könyörgöm.


Menj ki külföldre dolgozni. Te felnőtt dolgozó ember vagy, ő meg egy tanuló kislány. Ennyi.

2018. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Én kimennék. Ha szeretitek egymást, akkor majd kimegy utánad.
2018. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Menj. De előtte zsírozd le az állást, nehogy két szék közé essél. A távkapcsolatot pedig felejtsd el. Az nem megoldás úgy, ha előtte másfél évig nem az volt. Esélytelen. Nagyon sok kapcsolatod lehet még és neki is. Persze tudom, az első mindig durvább. Mindenből. De ez így szép és így van rendjén.
2018. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

#3 - Nemertem miert a lanynak kene menni...

Miert nem aztmondod,hogy "Ha szeretitek egymast vele maradsz"?

Nyilvan kint jobban keres ,de lehet ,hogy egyedul lesz. Itthon meg ketten vannak es ugy sem keresnek rosszul.

Azert 17 eves nem biztos h annyira kislany.

2018. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Fix lenne az állás testvérem barátja cégénél. Itt nincs ketszek köze esés. Egyedül a kettőnk dolga ami vissza tart mert szeretem. De a jövőm ahol most vagyok nem tudnék erre alapozni mert nem szeretem amit csinálok. Se az emberek se a pénz nem jó.
2018. jún. 8. 13:54
 7/23 Bence_ ***** válasza:
Menj! Okkal veszekedtek mostanában, tudod az okát?
2018. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az alkalmazkodik a másikhoz, aki kevésbé ambiciózus. Nem tudom, hogy a barátnődnek mik a tervei, de ha semmi extra, akkor szerintem simán utánad mehet. Ha itt maradna a kérdező, annak ellenére, hogy ki akar menni, egyrészt baromira megbánná a szakítás után, másrészt meg ez visszahúzás.
2018. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

1. Egyedül Angliában, mindenkitől távol, eleinte rohadt nehéz lesz, de egy idő után beérik a gyümölcs. Ez nem csak a szerelemben változás, az egész életedet megváltoztatja. Biztos vagy benne, hogy ezt akarod?


2. Itthon maradsz, a barátnőddel és szépen éldegéltek, amíg tartani fog majd a kapcsolat. Viszont itthon a fizetés nem lesz jobb, maximum rosszabb, attól függ mit dolgozol.


Hátrányai-előnyei mindkettőnek megvannak. A döntés már személyes preferencia.

2018. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én mennék,de nem mondanék le a barátnömröl se. Miért kéne választani? Anglia nincs olyan messze,kb. két òra repülövel. Ha tényleg szeretitek egymást két évig kibìrjátok. Ha meg nem,akkor elöbb-utòbb úgyis szétmennétek itthon is. (Ezer embert ismertem mâr,aki a párkapcsolata alatt belekényszerült a távkapcsolatba. Akik tényleg szerették egymást,mind megoldották és kitartottak a másik mellett.)
2018. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!