Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte minden 13-18 éves kis csaj szinte 30+os FELNŐTT férfiakkal jár?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az egész annyira fura és beteges és főleg a nagyon fiatal KISLÁNYOKNÁL. Itt is legalább napi 10 kérdés van az ilyen korúaktól. Nektek mi a véleményetek?
2010. jún. 16. 12:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Harmincas férfi vagyok. Szerinted mi a véleményem?


Jó, csak vicc volt. Nem szeretem az ekkora korkülönbséget, és egy 13 éves kiscsajnak egyáltalán nem kéne "járni" hacsak nem iskolába.

2010. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
sztem is undosritó az ilyen.. azok a pasik, akik ilyen, meg fiatalabb, idősebb ( 14 - 15 ) kislanyokkal állnak le, agyban nem érettek, vagy egyenesen betegek ( pedofilok ). az a véleményem, h ezekkel a csajokkal nem törődnek otthon.. aztan ezekből lesznek a 12 - 13 évesen már nagyban kefélő r.bancok, akik 16 - 17 évesen már szülnek, huszonévesen meg elvált asszonyok lesznek..
2010. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Mondanám, hogy a média hiába, de igazából nem lehet mindent a tvre fogni, neveltetés kérdése is a dolog. Valószínűleg ez a kislányok elhanyagolásának a következménye, vagyis a szülők hibája.


Én azt az egyet nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek rajtuk. Korábban nevettem, de egyre többen vannak:(

2010. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
jaa, a 18 az már annyira nem gáz.. de az attól fiatalabbak igen.
2010. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted azoknak a kérdéseknek 90%-át garantáltan nem 50-es fickók teszik fel?
2010. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy 50-es fickók tennék fel, de az még durvább lenne.

De az az érdekes, hogy amikor itt felteszik az ilyen kérdést, mindenki próbálja lebeszélni, jönnek azzal, de hát szeretik egymást. Én ezt nem tudom elképzelni, hogy ezt tényleg elhiszik :D

2010. jún. 16. 12:30
 7/24 anonim ***** válasza:
Friss husi! Jó is az! Az még őszintén sikít és kedvedre formálható!
2010. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

A kérdező túlzásokba esik, amikor azt írja, hogy "szinte minden".


És az ilyen férfiak természetesen nem pedofilok, csak szeretik a fiatal husit.

2010. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jó persze, hogy túlzás a szinte minden , de akkoris nagyon sokat lehet látni, mondjuk a friss hús dolog oké, de egy 13-14 évesben most őszintén mit látnak ?
2010. jún. 16. 12:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem azért de én úgy emlékszek hogy az ilyet 16-17től felfele kérdezik, és azért nagyon nem mind1.Nyílván az is fiatal még de óriási különbség van egy 13-14 és egy 16-17 éves között. Aki 13-14 évessel jár az meg már pedofil.
2010. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!