Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek miért kell feltétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek miért kell feltétlenül új autó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy ez nem nőgyűlölő kérdés, nem az ismerkedési szakaszban történik ez, hanem amikor sok ideje együtt vannak (együtt is élnek) és az adott pár autót akar vásárolni.

Összegyűjtik az összeget, és jön a kérdés; milyen modell legyen?

Az ismerettségi körömben azt összes nő azt mondta, neki mindegy, csak új legyen. Ez az ilyen pénztárcával megadott embereknek valami 1.2es (jó esetben, sok van 1000 kobcenti alatt) kisautót jelent.

A párjaik inkább próbálták őket rábeszélni egy 5 éves német kocsira, vagy egy Toyotara, amire nagy nehezen került sor (egy kivétellel, de ott tényleg papucs a csávó)

Kérdezem én, hogy miért fontos annyira, hogy egy autó uj legyen, amikor azon az áron kapsz használtat sokkal jobban?


2018. jún. 12. 09:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
36%
Ezt már én is megfigyeltem nőkön, igaz én műszaki cikkeknél. Egyszerűen annyira analfabéták minden technikai kérdésben (az átlag), hogy "ha új, akkor jó, ha használt,biztos rossz" kb eddig jutnak ilyen témákban.
2018. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem tudkm hogy a noknek miert kene uj auto.

De mivel ferfi nem vagyok max egy ufo lehetek. Igy valaszt nem tudok adni.

Es a tobbi lany ismerosom is ufo ezekszerint 1-2 ot kiveve.

Hat Istenem a pasiknak meg miert fontos eleve ez az auto kerdes? Ez az Isten vagy mi?

2018. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én vállalom, hogy jelenleg nem vagyok tájékozott autók terén, de éppen ezért fogok segítséget kérni valakitől, aki rutinosabb, miután meglesz a jogsim. Azt soha nem gondoltam, hogy csak az új kocsi lehet jó, mivel a szüleimnek mindig használt autójuk volt, és nem volt ráfizetés (max. az első volt tanulópénz, tapasztalat hiánya miatt).
2018. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha a te ismertségi körödben lévő nőknek új autó kell, akkor már az összes nőnek is? Nyilván van, aki jobban, van, aki kevésbé ért az autókhoz. Olyanok is vannak, akiket abszolút nem is érdekel, hogy milyet vesznek közösen a párjával, a lényeg, hogy guruljon. Persze van egy réteg, akinek számít, hogy milyen autója van valakinek, de azért ne miattuk általánosítsunk már minden nőre.
2018. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14 nem feltételeztem, de a kérdésem az újautó-fétsises nőkhöz szólt, kíváncsi vagyok, miért gonodlják így.
2018. jún. 12. 15:19
 16/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a NŐK-et szólítottad meg, nem az ÚJAUTÓFÉTISES NŐK-et.
2018. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%

Kerdezd meg az autos topicban, hogy miben jobb es miben rosszabb egy uj auto egy reginel.

Nekem pl annyibol vonzobb egy uj, hogy tutira nincs szethajtva, megberhelve, stb.

Amilyen idehaza a kozlekedesi stilusa az atlagnak, meg amilyenek az utak, nem tudom, mennyire biznek hasznalt kocsiban.

Inkabb legyen valami kicsikocsi, de ne legyen szetverve.

2018. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17 de egy kicsikocsi nem kényelmes, kevés extra van benne (rádió, légzsák, elektromos ablakok, stb) míg egy 5 éves Toyota Corolla minden szempontból rendben van.

Egy unalmas autót meg ki hajtana szét? Meg persze jelei vannak, ha rúgták neki. Aki keménykedik az tuningolt is.

2018. jún. 12. 19:36
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

#18

Kicsikocsim van, es imadom, hogy nincs telepakolva minden folosleges sz..rral :)

Azt meg nehogy elhidd, hogy csak a sportos tuning kocsikat hajtjak szet :'D

2018. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19 de amikor hóban mész hegyi úton, vagy a német autópályán előzöl, akkor jól jön, ha mondjuk 1600 köbcentis kocsid van 4 hengerrel és 100 lóerővel, mintha valami 100 köbcentised van nevetségesen kevés lóerővel, arról nem is beszélve, hogy kisgyerekkel jobb a nagyobb autó.
2018. jún. 12. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!