Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb nő inkább leéli az életét olyan férfi mellett, akire nem feltétlenül vágyott, mint hogy ő kezdeményezzen olyannál, aki nagyon tetszik neki?

Figyelt kérdés
Másképpen fogalmazva a legtöbb nő inkább megalkuszik, minthogy valaha is kezdeményezzen egy neki tetsző férfinál? Mit gondoltok erről?

2018. jún. 12. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én inkább megalkudok. Nem azért mert nem akarok kezdeményezni..egyszerűen nem megy. Ha nem kezdeményez a férfi, én úgy gondolom nem kellek neki, de ehhez találkoznom kellet már egy olyannal aki oda volt értem, és még ha remegő hangon is meg fülig pirulva csak oda jött...na ő akart engem:)
2018. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az idő előrehaladtával egyre több nő kezdeményez. Plusz úgyis lesz olyan férfi, aki kezdeményez náluk. Szóval nem, hihetetlenül kevés nő éri be mással, mint amire vágyott.
2018. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan maradnak egy biztos pontnál és közben azért megtalálja azt aki szexuálisan rendben tartja:)))
2018. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen de a férfiak nagy része is.
2018. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit csinál a legtöbb nő. Én kezdeményezek, legfeljebb nem jön össze, na és? Olyan nem kell, aki csak azért lenne, mert nincs olyan, akire vágynék. Ez megalázó annak is, akivel ezért lennék együtt, nem lenne fair. Inkább egyedül, mint olyannal együtt, aki csak szamár lenne ló helyett... Én nem alkuszom.
2018. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Ja persze....

Ezért van az, hogy időnként betoppan a képbe 1-1 szerető....

akkor mindig jön azaz ihlet, hogy talán el kéne hagynom a párom...de végül mind a párjával marad.


Pár évente időnként félrek**úrnak kiszórakozzák magukat aztán vissza a fészekbe.

2018. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én inkább egyedül maradok, mint hogy olyannál kezdeményezzek, aki látványosan nem foglalkozik velem. Viszont nem szoktam összejönni ilyen ló nincs szamár is jó kapcsolatra.
2018. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokáig ez volt, a '90-es évek 2. felétől mintha valamiféle változás kezdődne meg a felek részéről, a nők is kezdeményeznek, ami jó.
2018. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!