Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel szünteted meg a görcseidet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szünteted meg a görcseidet?

Figyelt kérdés
(mesni) neked is fáj esetleg a lábatok vagy afejetek olyankor? én néha úgy érzem magam mint 1 holt kóros és napközben is el tzudnék aludni,mert csk úgy érzem jól magam.rosszabb min 1 betegség!
2010. jún. 16. 15:36
1 2
 1/17 nielindi ***** válasza:
cataflam. vagy 1 feles házipálesz.
2010. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én 2 nospával.
2010. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ucsó vok nekem a hasam fáj.
2010. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
melegítő párna. úgy elmulasztja a görcsöt, mintha gyógyszert szedtem volna be.
2010. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem a cataflam segített eddig egyedül. A háziorvos is felírja neked, ha megkéred rá. Ám bármi beválhat neked azok közül, amiket fentebb írtak.
2010. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem mind az 5napig annyira görcsölt a hasam,hogy nemtudtam felállni csak feküdtem egész nap annyira fájt mindenem tőle.:S a fájdalomcsillapitók csak pár órára segitettek.Aztán nem akartam ennyi fájdalomcsillapitót szedni elmentem orvoshoz és irattam ki fogamzásgátlót,mert azt mondták attól nem fog fájni és nem is lesz olyan sok.Mióta szedem már egyáltalán nem fáj a hasam.:)
2010. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a fogamzásgálón én is gondolkozom. tényleg megszünt minden panaszod? hány évesen kezdted el szedni?én most 18 vagyok.
2010. jún. 16. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan "fogamzásgátló tabletták", amik nem kifejezetten a fogamzásgátlást akadályozzák, hanem pl. a cisztát és a menses görcsöket mulasztja el. Ezt nevezzük kis hormontartlamú OAC-nak.
2010. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mi az h nem kifejezetten.egy fogamzásgátló véd vagy nem véd? hogy lehet h nem kifejezetten véd? csak minden máasodik alkalomkor vagy mi? nem értem
2010. jún. 16. 16:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagyok,ezt alkalmazom:

1 nospa+pihenés+melegvize törölköző a hasra.

Ha nem otthon vagyok (suli,vendégség...):

1 nospa+1algopyryn.Ha nem használ 2óra múlva még 1 nospa és akkor biztos jobb lesz már.

15/L

2010. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!