Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, volt már olyan h kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, volt már olyan h kiábrándultatok egy lányból mert túl nyomult rátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2010. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és micsinált amivel ezt elérte?
2010. jún. 16. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

első vok.


ha még nem vagy vele kapcsolatban egy ideig imponáló, hogy ennyire hajt vki érted,


ezután meg két lehetőség van.


a)ha nem akarod, egy idő után már zavaró, hogy mindenhol ottvan és nem tudsz töle lélegzni.


b)a másik, hogy beérik a gyümölcs és összejöttök.


velem az első epizod történt meg.


de aki ennyire akaratos és nyomulos szerintem egy kialakult kapcsolatban is ilyen lesz, és mindenhol ott akar veled lenni, nem tudsz töle lélegezni se. /persze ebben meg lehet engem cáfolni/

2010. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, agyonvertem egy feszítővassal azota nemközelednek hozzám
2010. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindenütt ott volt, hívogatott, idiótán vihogott.
2010. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen sajnos... Hiába mondtam, hogy nem akarok kapcsolatot vele, csak nem állt le. Először csak finoman nyomult, majd egyre durvábban, a végére már eléggé közönséges lett.

Először én is kedvesen barátságosan reagáltam és próbáltam neki értelmesen elmagyarázni, hogy van barátnőm, álljon le, de nem hagyta abba. De aztán amikor a nyomulása elkezdte veszélyeztetni a kapcsolatomat, elküldtem melegebb éghajlatra, elég indulatosan és ronda szavakat használva. Na ekkor értette meg.

2010. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul egy lánynak is megalázó,ha fut egy fiú után (főleg ha az nem is akarja őt), könnyen közönségessé és szánalmassá válhat. Ilyenkor tovább kell lépni és más fiúval próbálkozni!
2010. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!