Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 feletti férfiak, ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti férfiak, ez miért van?

Figyelt kérdés
40 evesek múltunk, a 'szeretőm' és én is. Hihetetlen kémia van köztünk, de mégsem működik a dolog. Mindketten csapnivaló házasságban elünk, de félünk kilépni. Amikor fellangol ertem a pasi, akkor ezerrel lángol. Majd megijed, és hónapokra hanyagol, mint nőt. De mindeközben nekem sírja el legféltettebb titkait. Nem enged el, szeretné, ha élete része maradnék. Én eközben stabilan szeretem, barátkent, férfikent. Nem hajlandó konkrét szeretői kapcsolatot sem fentartani velem (senkivel sem), mert neki érzelmek kellenek-mondja. Közben irányomban vannak valamilyenek. De érzelmeitől fél, mert akkor dobna mindent otthon, de tudatosan nem akarja. Amikor fellángol, nekem is megemlíti az együttélést...majd lecseng ez az állapota és csak baratságot akar. Boldogtalanságaban iszik és éli a nyomorúságos életét, pedig itt lennék fix második kapcsolatra....
2018. jún. 16. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Erről nekem az jutott eszembe, hogy talonban tart. Sajnos 20-as éveimben én is megtapasztaltam ezt. Pont így viszonyult hozzám egy fiú, ha szüksége volt rám elővett. Sem járni sem semmiféle kapcsolatot nem akart velem. Mentségemre legyen mondva szerelmes voltam. Régen volt. Én tanultam az esetből. Menekülj!!!!
2018. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem egy 40 feletti nő csinálja ugyanezt, nem tudom mit csinál, kivel kavar, stb.

Néha eszébe jutok, elővesz mint valami régi, megunt portörlőt, megengedi, hogy elmenjek vele ide-oda, én felhívom utána, mire úgy szól bele a telefonba, hogy na ez megint mi a fszt akar kb...

Akkor 3 hét szünet, majd megkeres megint, nem-e megyünk el valahova...

Gondolom a helyzete miatt nem talál normális pasast, addig meg itt vagyok én(is)

Aztán lehet, így hülyít még másokat is.

Leépíteném én örökre, már gondoltam, nem veszem fel a telefont, ha hív.

2018. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Alkalmi szexre jó vagy, hogy feldobd az unalmas, szürke hétköznapokat, viszel egy kis szint a megunt házasságába.

De annyira nem tart jónak, hogy mindent dobjon érted. Pontosan tudja, hogy ráfázna, ha lecserélné rád a hűséges, odaadó feleségét, a gyerekei anyját.

A szerelem meg elmúlt ott is, itt is elfog. Csak akkor melletted már nem semmije.

2018. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudik. Pont az van amit mondasz es amit o is mondott. A pasid egy gyenge luzer
2018. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Építsd le gyorsan. Ismerem a helyzetet, egyszer eljegeltem magamban a dolgot, de akkor nem jártam a nyakára lelkizni, bármennyire is hiányzott.

Másodszor belevágtam bátran. Hogy melyik volt a jobb megoldás, azon sokat gondolkodom, de amit ő csinál, az egy kalap szar. Mégis... ezzel fogja lefoglalni a TE életedet is? Mire föl?

2018. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nehéz a leépítés. Amint megérzi, hogy 'nem vagyok' ezerrel rákapcsol...

Nehéz az érzelmeken uralkodni.

2018. jún. 16. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy nem te uralkodsz az érzelmeiden, hanem az a gyökér... rákapcsol, nem enged el.... élsz inkább egy ócska kapcsolatban, mert magadnak már gondolataid sincsenek. Az, hogy helyrehozd azt a házasságot (volt már rá példa), vagy, hogy kilépje belőle a saját méltóságod kedvéért fel sem vetődik benned?

Csak, ha biztos, hogy egy ilyen manipulatív roncs alkesznek fogsz ugrálni azután?

2018. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es! Nagyon jól látod...köszönöm
2018. jún. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!