Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Most?

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk nagyon keveset foglalkozik velem mostanában az egèsz kapcsolatunk elhidegűlt már semmi nincs benne. Meguntam ezt az egèszet ès mondtam hogy menjen el egy hètre,hogy átgondoljam a dolgokat. Mostanában sem sex sem beszèlges,sem semmi.Ès hazugsággal akar meg magyarázni nekem dolgokat. Stb

Úgy gondoltam 9 èvet nem fogok csak úgy kidobni,de amikor mondtam hogy menjen el,nem ellenkezet ,nem küzdött semmi. Felkapta a vizet és elment. Azt tudni kell,hogy ha elgyengűlök rögtön fölènybe èrzi magát.(sìrok,szomorúan beszèlek)

Viszont egy helyen tud aludni a szülei hazában egy kamra feleségben ami egy kis külön épület. Nem túl jó állapotban van. Ès most írja hogy ha nem engedem vissza aludni soha többet nem látom.

Ez annyiból esik rosszul,hogy ennyit jelentek neki?

Ja ès mèg annyi hogy este fűldugoval kell aludnom,mert annyira horkol hogy nem bírok aludni.

Szóval,ti ma vissza engednetek?

Vagy kitartanátok ?

Tényleg nagyon megbántott! És nagyon elhanyagolja a kapcsolatunkat.


2018. jún. 16. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szánalmasan próbál zsarolni, az ne is jöjjön többet :). Nagyon sajnálom, hogy 9 év után így ér véget, de találsz te ennél a görénynél sokkal jobbat!
2018. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ne gyengülj el!

Ennyit érsz neki, egy kényelmes ágy gazdája.

2018. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!