Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt szédít, és én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt szédít, és én nem tudok neki ellenállni. Lehetséges, hogy majd Ő veszi el?

Figyelt kérdés
Van 1 srác,egy ideje msn-ezünk. Nagyon aranyos,mindig utalgat arra....és őszintén nekem nagyon tetszik. Egyszerűen imádom. Szerintem minden ujjára jut 1 csaj,ha nem több. Szóval szeretnék vele lefeküdni...DE baromi messze van + sokkal idősebb mint én. Ha rákérdezek,azt mondja túl idős,meg nem hiszi,hogy találkozunk,de kitudja...ezzel le akar koptatni? Egyébként elég elfoglalt,mert mindig utazik,és melózik...
2010. jún. 16. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menyire van messze és hány éves ö és hány éves vagy te???

Találkoztatok már személyesen?

2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát változó,de alapból nem Mo-n él. Szerintem olvassa ezt az oldalt,ezért nem akarom kiírni...de a különbség is jóval 10 év felett van...
2010. jún. 16. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:

nee, ne hagyd hogy szédítsen, főleg ha ennyivel idősebb :(

csak egy dugásra kellenél neki, és annyi lenne, ne hagyd, hogy kihasználjon egy pedofil!

2010. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De olyan helyes...
2010. jún. 16. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
remélem hogy mielőtt belekezdenél bármibe is tudod hogy ez pedofilizmus és a törvény súlyosan bünteti az ilyet... gondolom neked sem lenne jo ha a nyarat a biróságon kell majd töltened? =)
2010. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De csak ki fog hasznááálni...
2010. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért is lenne? elmúltam már 14...
2010. jún. 16. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:
ha elmúltál 14 akkor liliomtiprás, de az is undorító. amúgy 18 elmúltál már?
2010. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Súlyos eset....-ek vagytok. Te is, meg ő is. De ebben a közegben úgyse tűnik fel, full normálisnak nézne ki egy ilyen kapcsolat ebben a társaságban.
2010. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ööö.. 15 vagy? Ő meg 28? Vagy más?
2010. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!