Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel tetszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel tetszünk egymásnak, de egyikünk se mer lêpni 1,5 éve, csak szemezgetünk. Hogy szedjem fel, én nem az a típus vagyok aki egy hét alatt fel tud szedni egy csajt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy egy hét alatt nem megy, hanem az, hogy másfél év alatt sem sikerült. Ennyi idő alatt már bőven lett volna lehetőséged beszélgetni vele, elhívni valahová, bókolni neki stb. Neked nem hogy egy hét lenne kevés, de szerintem egy egész élet is. Vagy összeszeded magad, és végre elkezdtek beszélgetni, vagy sose lesz barátnőd.
2018. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen egy hét? Most azonnal ráírsz, holnap találkoztok - ha tényleg kölcsönös a dolog, akkor holnap ilyenkor már kvázi egy párt vagytok.
2018. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
@2: párt => pár
2018. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
@2: a leveledre válaszolva: akkor mit izgat az egész? Ha akarsz valamit, akkor tegyél érte, ha nem, akkor meg engedd el!
2018. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1,5 év után is csak szemezésnél tartasz? Ebből sose lesz randi...
2018. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom, valaki(k)nek nem tetszettek az őszinte válaszok. Pedig ha két ember másfél év után is csak ott tart, hogy csak nézegetik egymást, akkor elég bénák, már bocs. Tetszik, nem tetszik, ez az igazság. Mondjuk az ilyen élhetetlenek meg is érdemlik egymást...
2018. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!